Przebudowa drogi w Skórowie wraz z modernizacją wodociągu
Gmina Potęgowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00359475
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00359475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 10:39
- Lokalizacja
- Potęgowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3b52759-1878-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8411338704
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00359475 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w Skórowie wraz z modernizacją wodociągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Potęgowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979849
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Potęgowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@potegowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.potegowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.potegowo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w Skórowie wraz z modernizacją wodociągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3b52759-1878-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011459/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi w Skórowie wraz z modernizacją wodociągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299485/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2670087,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w Skórowie od drogi powiatowej nr 1187G wzdłuż drogi gminnej dz. nr 79, następnie część działki nr 12 i 58, do skrzyżowania z dz. nr 50 obręb ewidencyjny Skórowo Stare. Planowane jest wykonanie drogi twardej o nawierzchni asfaltowej o łącznej długości 766 mb oraz sieci wodociągowej o długości 533,93 m.
W ramach zadania wyszczególnione są dwie branże:
a) branża drogowa: zakłada wykonanie jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego
o szerokości 5,0 m z 2% spadkiem jednostronnym wraz z 2 mijankami, zatoką autobusową, miejscem postojowym i schodami terenowymi z kostki brukowej o 30 stopniach i 2 spocznikach długości 1,5 m.
Jezdnia od strony chodnika ograniczona krawężnikiem betonowym wyniesionym na 12 cm z uwzględnieniem przejścia dla pieszych dostosowanym dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Chodnik o szerokości 2,0 m wykonany z kostki betonowej koloru szarego o grubości 6 cm, ograniczony jednostronnie obrzeżem betonowym. Pobocza
o szerokości 0,75 m wykonane z kruszywa łamanego z 8% spadkiem jednostronnym. Odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z jezdni i chodnika za pomocą sieci kanalizacji deszczowej łączącej ze sobą 10 studni rewizyjnych połączonych przykanalikami z żeliwnymi wypustami jezdniowymi ulicznymi wraz z osadnikiem
o głębokości 0,5 m. w ramach zadania przewidziano także remont istniejącego przepustu zlokalizowanego pod drogą na działce nr 48.
b) Branża sanitarna - sieć wodociągowa:
Odcinek sieci wodociągowej należy dowiązać do istniejącej sieci wodociągowej znajdującej się na działce nr 27/2 na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1187G. Wodociąg należy wykonać z rur Dn 90x8,2 mm PE100 SDR11 o długości 533,93 m łączonych poprzez zgrzewanie doczołowe. Od wodociągu należy wykonać przyłącza wodociągowe (27 sztuk) z rur o średnicy Dn 32x2,4 PE100 SDR13,6 PN12,5 do granicy działki odbiorcy z zastosowaniem spadku wynoszącego 1,5% w kierunku przewodu rozdzielczego, zapewniającego odpowietrzenie i odwodnienie instalacji. Przyłącza zakończyć na granicy działek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3144372 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3144372 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3144372 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Adam Chlechowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891001385
7.3.3) Ulica: Dolna
7.3.4) Miejscowość: Kiełpino
7.3.5) Kod pocztowy: 83-307
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3144372 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |