Wyk. rob.bud. związanych z realizacją zad. in. pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską”.

Gmina Miejska Dzierżoniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00359550
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00359550/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-22 10:59
Lokalizacja
Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cadc843e-1ed5-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
8821000034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógStudzienki kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00359550 z dnia 2022-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. rob.bud. związanych z realizacją zad. in. pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Dzierżoniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: +487464508802

1.5.8.) Numer faksu: +487464508882

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.dzierzoniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/, https://bip.um.dzierzoniow.pl/, https://dzierzoniow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyk. rob.bud. związanych z realizacją zad. in. pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cadc843e-1ed5-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359550

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013496/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, kilometraż 31+785 – 32+400

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310245/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI-1.271.57.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1887352,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską”. Inwestycja będzie realizowana w ramach porozumienia nr DSDiK/46/2022 zawartego pomiędzy Gminą Miejską Dzierżoniów a Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei we Wrocławiu.
2. Zakres przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 dotyczy:
1) remontu nawierzchni ulicy Ząbkowickiej w Dzierżoniowie na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską do skrzyżowania z ul. Słowiańską,
2) remontu studni kanalizacyjnych na przedmiotowym odcinku drogi,.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, został określony w:
1) Projekcie budowlanym pn.: "Remont nawierzchni ul. Ząbkowickiej w Dzierżoniowie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską",
2) Projekcie wykonawczym pn.: "Remont nawierzchni ul. Ząbkowickiej w Dzierżoniowie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 382 ul. Ząbkowicka w Dzierżoniowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielawską, do skrzyżowania z ul. Słowiańską.",
3) Szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
4) Przedmiarze robót stanowiącym materiał pomocniczy do oszacowania ceny ofertowej Wykonawcy.
4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zakresu robót wskazanych
w dokumentacji projektowej, w tym projekcie budowlanym i wykonawczym, który jest określony w formie opisu technicznego lub na rysunkach lub równocześnie w opisie i na rysunkach. Zarówno opis techniczny jak i rysunki (część graficzna) projektów są równoważne
i opisują przedmiot zamówienia.
5. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych towarzyszących związanych z remontem nawierzchni takich jak powiązanie z istniejącymi sąsiadującymi ulicami, chodnikami, dojściami do budynków, zjazdami itp. W przypadku ingerencji w obiekty przyległe należy uwzględnić ich naprawę, uzupełnienie, regulację wysokościową, itp.,
6. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, dokumentacją wymienioną w ust. 3 niniejszego paragrafu z uwzględnieniem likwidacji barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.
7. Wykonawca, oprócz obowiązków wynikających z § 1 projektu umowy (załącznik nr 12 do SWZ) zobowiązuje się do:
1) protokolarnego przejęcia terenu budowy, jego zabezpieczenia, i należytego oznakowania oraz wystąpienia do gestorów sieci o protokolarne przekazanie urządzeń na czas prowadzenia robót, a po zakończeniu prac protokolarne przekazanie ich właścicielom, a także udostępnienie placu budowy gestorom sieci celem wykonania przez nich robót remontowych na swoich zasobach jeżeli zajdzie taka konieczność,
2) prowadzenia dziennika budowy zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
3) zapewnienia w trakcie prowadzonych robót dojść i dojazdów do posesji zlokalizowanych w obrębie inwestycji, w tym dojazdu dla służb ratowniczych,
4) organizacji zaplecza budowy oraz pomieszczeń socjalno-sanitarnych dla pracowników i miejsca składowania materiałów,
5) zapewnienia dostawy niezbędnych mediów do realizacji robót i opłatę za ich dostawę. Wykonawca we własnym zakresie zapewnia niezbędne media warunkujące prawidłowe wykonawstwo robót,
6) poniesienia wszelkich kosztów związanych z realizacją, nadzorem i wypełnieniem wszystkich zobowiązań wynikających, z decyzji o pozwoleniu na budowę/brakiem sprzeciwu oraz zobowiązań wynikających z uzyskanych uzgodnień i opinii oraz tych, które Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w trakcie realizacji robót budowlanych,
7) wykonania badań, prób i pomiarów w czasie wykonywania robót budowlanych
i badań odbiorczych zgodnie ze specyfikacją techniczną,
8) przekazania Zamawiającemu w dniu podpisania umowy oświadczeń o podjęciu obowiązków przez kierownika budowy i kierownika robót,
9) czyszczenia na bieżąco nawierzchni przyległego terenu i ulic w przypadku nawożenia błota z terenu budowy na kołach maszyn, samochodów i innych urządzeń technicznych,
10) uporządkowania terenu budowy i przywrócenia terenu przyległego po zakończeniu robót do stanu pierwotnego,
11) wywozu materiału i gruzu z rozbiórki, mas mineralno-bitumicznych i zbędnych materiałów oraz niepotrzebnych urządzeń na składowisko odpadów i poniesienia kosztów ich składowania i utylizowania,
12) obsługi geodezyjnej w trakcie realizacji robót budowlanych, jak i do wykonania pomiaru geodezyjnego powykonawczego wraz ze stroną tytułową i legendą oraz w formie elektronicznej na płycie CD,
13) ochrony punktów osnowy geodezyjnej, a w przypadku ich zniszczenia, bądź uszkodzenia lub konieczności przeniesienia zlecenia uprawnionej jednostce wykonawstwa geodezyjnego ich odtworzenia lub założenia nowych,
14) wykonania Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia,
15) uczestnictwa kierownika budowy i kierownika robót branżowych w radach budowy odbywających się nie rzadziej niż raz w tygodniu,
16) przygotowania na bieżąco rozliczeń budowy, faktur według zaleceń Zamawiającego,
17) innych niezbędnych czynności wymaganych przepisami prawa, a związanych
z realizacją przedmiotu zamówienia,
18) pełnienia funkcji koordynacyjnych w stosunku do robót realizowanych przez podwykonawców,
19)wypełnienie zobowiązań również tych leżących po stronie Inwestora (Gminy) wynikających z uzgodnień, pozwoleń i decyzji zawartych w projekcie budowlanym, jak również tych, które zostaną wydane w toku realizacji robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnił niniejsze postępowanie, ponieważ do upływu terminu składania ofert, tj. 02.09.2022r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane