Modernizacja bieżni okrężnej 400 m na Stadionie Miejskim w Chorzelach.

GMINA CHORZELE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00359973
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00359973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-22 12:46
Lokalizacja
Chorzele, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2984a514-2aa6-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7611504561
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00359973 z dnia 2022-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bieżni okrężnej 400 m na Stadionie Miejskim w Chorzelach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHORZELE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Komosińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzele

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-330

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7516540

1.5.8.) Numer faksu: 29 7516530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chorzele.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chorzele.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://chorzele.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja bieżni okrężnej 400 m na Stadionie Miejskim w Chorzelach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2984a514-2aa6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005283/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja bieżni okrężnej 400 m na Stadionie Miejskim w Chorzelach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333410/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/9/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 175890,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje: rozebranie, wywiezienie z terenu budowy i poddanie utylizacji istniejącej nawierzchni bieżni, rozbiórkę obrzeży betonowych, rozebranie i wywiezienie z terenu budowy obrzeży betonowych istniejącej bieżni, wykonanie bieżni z maczki ceglanej w kolorze ceglastym wraz z podbudową, wykonanie obrzeży betonowych wokół przestrzeni pokrytej nową nawierzchnią, wykonanie oznaczeń umożliwiających rozgrywanie zawodów biegowych, zgodnie z dokumentacją projektową.
UWAGA:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załącznikach do SWZ, które stanowią:
a) Projekty Budowlane - załącznik nr 10 do SWZ.
b) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Kwota zaproponowana przez wykonawcę wynosi 447190,80 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 203800,00 zł brutto i nie jest w stanie pokryć różnicy w kwocie wynoszącej 243390,80 zł brutto.
2022-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane