Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pyzdrach
GMINA I MIASTO PYZDRY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360078
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00360078/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 13:08
- Lokalizacja
- Pyzdry, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64400de2-93d1-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7891649986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360078 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pyzdrach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO PYZDRY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Taczanowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Pyzdry
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pyzdry.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyzdry.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pyzdry1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pyzdrach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64400de2-93d1-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360078
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039684/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja Szkołoły Podstawowej w Pyzdrach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064668/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace budowlane dotyczące termomodernizacji Samorządowej Szkoły Podstawowej w Pyzdrach przy ul. Szkolnej 2
Zakres prac
W ramach prac budowlanych przewiduje się wykonanie następujących robót:
- ściany zewnętrzne – ocieplenie: neopor, (λ = 0,032 W/m2K), grubość 0,15 m w metodzie bezspoinowej
- ściana przy gruncie – ocieplenie: styrodur, (λ = 0,038 W/m2K), grubość 0,15 m w metodzie bezspoinowej
- ocieplenie stropu ostatniej kondygnacji poprzez wykonanie dodatkowej poziomej izolacji termicznej na podłodze strychu,
- strop strychu – ocieplenie: wełna mineralna, (λ = 0,038 W/m2K), grubość 0,23 m w metodzie bezspoinowej
- wykonanie nowej kolorystyki budynku,
kolorystyka ścian – kolor piaskowy – do szczegółowego uzgodnienia z inwestorem i Wielkopolskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków
w fazie wykonawstwa,
kolor części cokołowej – ciemny brązowy – do szczegółowego uzgodnienia z inwestorem i Wielkopolskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków
w fazie wykonawstwa,
kolor drzwi zewnętrznych – brązowy - do szczegółowego uzgodnienia
z inwestorem i Wielkopolskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków
w fazie wykonawstwa,
- montaż nowych obróbek blacharskich, podokienników, blacha powlekana kolor brązowy,
- wymiana rynien i rur spustowych, PVC lub ocynkowane,
- wymiana drzwi zewnętrznych, aluminiowe,
- wymian pieca na paliwo stałe (węgiel) na piec na pellet 250kW oraz zmiana regulacji instalacji,
- prace towarzyszące.
Celem prac jest poprawa izolacyjności termicznej elewacji budynku, przywrócenie wartości estetycznych oraz zabezpieczenie go przed dalszym niszczeniem.
Zakłada się wykonanie wszystkich prac z zakresu profilaktyki konserwatorskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1988986,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1866493,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNO - BUDOWLANE DAMIAN PIESZAK DAMIAN PIESZAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 665-286-43-85
7.3.4) Miejscowość: LISIEC MAŁY
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1866493,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-31| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |