"Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii” w systemie zaprojektuj i wybuduj
GMINA GÓRA KALWARIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360268
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00360268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 13:49
- Lokalizacja
- Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8b2a97f-cc73-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 1231216723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360268 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii” w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓRA KALWARIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22484300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gorakalwaria.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gorakalwaria.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorakalwaria1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii” w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8b2a97f-cc73-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017995/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii -zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146781/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAP.271.9.2022.ASK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek urzędu położony jest w Górze Kalwarii przy ul. 10 Maja 10 na działce nr ew. 11/1 obręb 1 — 02. Od strony zachodniej do budynku przylega budynek jednorodzinny. Teren inwestycji objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego — uchwała nr 704/XLVlIl/2006 Rady Miejskiej w Górze Kalwarii z dnia 17.10.2006 r. oraz uchwala nr IV/18/2018 Rady Miejskiej w Górze Kalwarii z dnia 21.12.2018 r.
W ramach zamówienia należy:
- opracować dokumentację projektową oraz uzyskać pozwolenia na budowę w imieniu Zamawiającego
- wykonać roboty budowlane:
1. prace podstawowe ujęte w PFU:
1.1. ocieplenie ścian zewnętrznych budynku wraz z robotami towarzyszącymi:
1.1.1. ściany piwnic polistyren ekspandowany gr. 14 cm, λ = 0,031 W/mK, wykończenie ścian okładzina ścienna z płyt fasadowych prefabrykowanych mocowanych na klej
1.1.2. ściany nadziemia - polistyren ekspandowany gr. 14 cm, λ = 0,031 W/mK, wykończenie ścian tynkiem cienkowarstwowym siloksanowym (silikatowo — silikonowym), barwionym w masie
1.1.3. ściany nadziemia — wełna mineralna gr. 14 cm, λ = 0,036 W/mK, przeznaczona do ocieplania ścian
1.2. docieplenie stropodachu nad budynkiem granulatem wełny mineralnej gr. 20 cm, λ = 0,040 W/mK
1.3. wymiana oznaczonych (O1, 02 03), istniejących okien drewnianych na okna PCV o współczynniku przenikania ciepła nie niższym niż U = 0,9 W/m2 K
1.4. wymiana okna na drzwi zewnętrzne aluminiowe przeszkolone o współczynniku przenikania ciepła nie niższym niż U = 0,9 W/m2 K
1.5. przebudowa instalacji grzewczej w zakresie wymiany grzejników na grzejniki stalowe płytowe wraz z montażem zaworów grzejnikowych z głowicami termostatycznymi P – 2K zawory na zasilaniu i powrocie
2. prace towarzyszące pracom podstawowym:
2.1. wymiana wszystkich parapetów zewnętrznych nowe z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej
2.2. ocieplenie ościeży
2.3. wymiana obróbek blacharskich na nowe z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej
2.4. przełożenie instalacji odgromowej
2.5. wymiana rynien i rur spustowych na nowe z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej
2.6. wymiana krat w oknach piwnic
2.7. czyszczenie i malowanie żaluzji w oknach piwnicznych
2.8. demontaż istniejących budek dla ptaków i ich ponowny montaż po zakończeniu prac
2.9. demontaż daszka na elewacji północnej
2.10. demontaż uchwytów do flag, tablic, powtórny montaż po zakończeniu prac
3. prace uzupełniające ujęte w aneksie PFU:
3.1. demontaż istniejącego daszku w konstrukcji stalowej
3.2. demontaż płytek na schodach i na spoczniku
3.3. demontaż istniejącej balustrady stalowej, ażurowej
3.4. demontaż istniejącej skrzynki gazowej wraz z przewodem biegnącym po elewacji
3.5. demontaż ogrodzenia w konstrukcji stalowej do powtórnego montażu w innej konfiguracji
3.6. demontaż istniejących krat (3 szt.) w oknach parteru od strony północnej — Urząd Stanu Cywilnego
3.7. montaż rolet zewnętrznych na oznaczonych oknach (6 szt.)
3.8. wykonanie izolacji pionowej przeciwwodnej na ścianach piwnic na styku z gruntem
3.9. powiększenie podestu wejściowego — konstrukcja żelbetowa wraz z wykonaniem okładziny z płytek ceramicznych antypoślizgowych na nowym podeście i istniejących schodach wraz z podestami
3.10. wykonanie nowych schodów do wejścia do pomieszczenia węzła cieplnego w piwnicy wraz z wykonaniem okładziny z płytek ceramicznych antypoślizgowych
3.11. montaż zadaszenia szklanego na odciągach w obrębie ryzalitu
3.12. montaż zadaszenia szklanego na odciągach nad wejściami do budynku
3.13. wykonanie zadaszenia nad zejściem do piwnicy w konstrukcji lekkiej aluminiowej
3.14. wykonanie odwodnienia liniowego przy wejściu do piwnicy od strony południowej wraz z podłączeniem do kanalizacji deszczowej — środkowa rura spustowa
3.15. wykonanie instalacji elektrycznej oświetleniowej — 7 opraw LED świecących góra/dół
3.16. przeniesienie istniejących jednostek klimatyzacyjnych ze ścian na dach budynku, montaż na podkonstrukcji systemowej
3.17. przeniesienie istniejących jednostek klimatyzacyjnych ze ścian na poziom terenu, mocowanie na podkonstrukcji
3.18. wykonanie pochylni wraz z balustradą w konstrukcji stalowej
3.19. montaż nowej balustrady stalowej ażurowej na podeście i schodach
3.20. wymiana drzwi do węzła cieplnego w piwnicy na nowe drzwi stalowe pełne o współczynniku U = 0,9 W/m2 K
3.21. wykonanie podkonstrukcji do montażu klimatyzatorów
3.22. wykonanie i montaż napisu „URZĄD MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA" pojedyncze litery mosiężne.
skutecznie złożyć w imieniu Zamawiającego zawiadomienie o zakończeniu budowy do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Piasecznie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1767026,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1913000,00 PLN
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |