Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych (dz. nr ewid. 458/3) Góra Plebańska w Gorzycach.
GMINA GORZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360481
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00360481/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 14:26
- Lokalizacja
- Gorzyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5275909-29d2-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8672077154
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360481 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych (dz. nr ewid. 458/3) Góra Plebańska w Gorzycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GORZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409169
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sandomierska 75
1.5.2.) Miejscowość: Gorzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-432
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-gorzyce@gminagorzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagorzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_gorzyce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych (dz. nr ewid. 458/3) Góra Plebańska w Gorzycach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5275909-29d2-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360481
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005103/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych (Wrzawy-boczna 854, Gorzyce- ul. Góra Plebańska)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328917/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-I.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych (dz. nr ewid. 458/3) Góra Plebańska w Gorzycach.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
1) roboty pomiarowe z odtworzeniem granic pasa drogowego,
2) roboty przygotowawcze: rozebranie przepustu, rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego, ścinanie poboczy,
3) roboty ziemne: korytowanie, roboty ziemne na przerzut, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
4) wykonanie przepustu z murkami czołowymi,
5) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie poboczy i zjazdów z kruszywa łamanego,
6) skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową, wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego,
7) regulacja pionowa studzienek urządzeń uzbrojenia terenu,
8) inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach przedmiotowego postępowania, w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do dnia 19.09.2022 r. do godziny 09:00, wpłynęły jedna oferta:Lp. Nazwa Wykonawcy Zaoferowana cena Gwarancja
1. Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o.
Staszów ul. Towarowa 44
28-200 Staszów
Paweł Dyl
ul. Towarowa 44
28-200 Staszów 432 501,21 60 miesięcy
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 275 248,18 zł.
W związku z powyższym, że cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty Zamawiający przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie zostanie ogłoszone ponownie w najbliższym czasie, o czym uczestnicy przedmiotowego postępowania zostaną poinformowani odrębnymi pismami.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432501,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432501,21 PLN
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |