Montaż instalacji fotowoltaicznych w/przy trzech budynkach zlokalizowanych na terenach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360643
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00360643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 15:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e2bdc86-2462-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 9522092388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360643 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż instalacji fotowoltaicznych w/przy trzech budynkach zlokalizowanych na terenach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142461001
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: V Poprzeczna 22
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-611
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.osir.sekretariat@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osir-wawer.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e2bdc86-2462-11ed-9071-8637ea33a6f91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż instalacji fotowoltaicznych w/przy trzech budynkach zlokalizowanych na terenach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e2bdc86-2462-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324136/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/OSIR/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznych dla OSIR m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer (finansowanej z programu Rozwój Fotowoltaiki Miejskiej) w formule zaprojektuj i wybuduj w trzech lokalizacjach w/ przy budynkach Zamawiającego w Warszawie znajdujących się pod poniższymi adresami:
1) ul. V Poprzeczna 22 –montaż zadaszenia CAR PORT na 26 pojazdów, instalacja na tymże zadaszeniu, moc min. 68 kWp (podzielona na dwie mikro instalacje: Mikroinstalacja 1 moc min. 46 kWp przyłączona do rozdzielni basenu oraz Mikroinstalacja 2 moc min. 22 kWp przyłączone do rozdzielni lodowiska);
2) ul. Starego Doktora 1 (OSiR Syrenka) – montaż na drewnianej konstrukcji dachu budynku, moc 32 kWp, wymagane uzyskanie opinii kominiarskiej (jeżeli okablowanie będzie prowadzone kanałem wentylacyjnym), wymagane też obróbki dekarskie (kominy, wywietrzniki, murki, konstrukcje wsporcze -system inwazyjny – mocowanie do drewnianej konstrukcji dachu), nadto w ramach robót dodatkowych - o ile konieczne - naprawy lub odnowienia kominów;
3) ul. Lokalna 33 (OSiR Falenica)–montaż na dachu budynku, moc min. 49 kWp.
Przedmiot obejmuje kompleksową realizację zamówienia, w tym: wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami/ opiniami/ decyzjami i sprawowanie nadzoru autorskiego przez cały okres realizacji robót, dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych dla każdej z lokalizacji odrębnie/ ew. uzyskanie pozwolenia na budowę zadaszenia CAR PORT na 26 pojazdów, wszelkie prace budowlano- montażowe, dostawy i usługi konieczne, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oddzielnie dla każdej lokalizacji, uruchomienie i przeprowadzenie procedury zgłoszenia/ włączenia każdej instalacji PV do sieci OSD, przygotowanie skróconej instrukcji obsługi instalacji w języku polskim nadto przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi oraz bezpiecznego użytkowania instalacji fotowoltaicznych oraz świadczenie usług serwisowych w okresie udzielonej gwarancji jakości i rękojmi. Szczegółowy opis w załączniku nr 5 – Program funkcjonalno- użytkowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na fakt, iż jedyna oferta nie podlegająca odrzuceniu znacząco przewyższakwotę, jaką Zmawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, jak również nie jest w stanie zwiększyć kwoty
do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z czym zaistniała przesłanka z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp obligująca
Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1027264,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1027264,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |