Przebudowa budynku nr 13 z przystosowaniem dla potrzeb Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wykonanie altan śmietnikowych.

SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00360653
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00360653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-22 15:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92d5c262-2441-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
6780029286
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WiatyRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360653 z dnia 2022-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku nr 13 z przystosowaniem dla potrzeb Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wykonanie altan śmietnikowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Zgody 18

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-951

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 478359700

1.5.8.) Numer faksu: 478359709

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@sapsp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sapsp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/sapsp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku nr 13 z przystosowaniem dla potrzeb Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wykonanie altan śmietnikowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d5c262-2441-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034576/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa budynku nr 13 z przystosowaniem dla potrzeb Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wykonanie altan śmietnikowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319139/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WK.2370.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 13207341,79 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 28720,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku nr 13 z przystosowaniem dla potrzeb Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wykonanie altan śmietnikowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu składania ofert, tj. do dnia 13.09.2022 r. do godz. 09:00 wpłynęły trzy oferty. Dwie pierwsze podlegają odrzuceniu, cena kolejnej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 47 000,00 brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46371,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78000,00 PLN

2022-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane