Kompleksowa organizacja dwudniowych warsztatów stacjonarnych w ramach projektu "Świętokrzyska Ekonomia Społeczna"
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360955
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-23 08:15
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
RAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
30 120 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
30 120 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.