Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez modernizację budynku MOS w Puławach i zagospodarowanie terenu
Powiat Puławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00360981
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00360981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 08:23
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82b5e5f0-28f9-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7162657633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00360981 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez modernizację budynku MOS w Puławach i zagospodarowanie terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Puławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al.Królewska 19
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pulawy.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pulawy.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powpul.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez modernizację budynku MOS w Puławach i zagospodarowanie terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82b5e5f0-28f9-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024916/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez modernizację budynku MOS w Puławach i zagospodarowanie terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327185/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 153600,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zjazdu z ul. Kołłątaja w Puławach stanowiącego drogę dojazdową do działki nr 331/7 i 331/11 na których jest usytuowany Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Puławach, pełniącego jednocześnie funkcję drogi pożarowej i dojazdu do parkingu. W związku z budową drogi zakres obejmuje również rozbiórkę i przestawienie fragmentu ogrodzenia, oraz wykonanie nowej bramy przesuwnej. Wykonane utwardzenie musi zapewnić powierzchniowe odwodnienie dostosowane do istniejącego chodnika w kierunku jezdni, a w granicach działki na teren trawników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ, tj. w szczególności:
- dokumentacja projektowa (dokumentacja projektowa w zakresie określonym w niniejszym ustępie oraz przedmiar robót, który to przedmiar stanowi wyłącznie materiał pomocniczy dla potrzeb wyceny oferty),
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie określonym w niniejszym ustępie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z ogłoszonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rewitalizacja terenów zdegradowanych poprzez modernizację budynku MOS w Puławachi zagospodarowanie terenu, prowadzonym w trybie podstawowym Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022, poz. 710), unieważnił postępowanie ponieważ do upływu terminu składania ofert tj. 16.09.2022r do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |