Modernizacja i dostosowanie Sali chorych Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych do hospitalizacji pacjentów z COVID-19 w ciężkim stanie w związku z Covid-19
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00361050
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00361050/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 08:47
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1191574a-244e-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 5862111467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361050 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i dostosowanie Sali chorych Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych do hospitalizacji pacjentów z COVID-19 w ciężkim stanie w związku z Covid-19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: + 58 699 85 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6554141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i dostosowanie Sali chorych Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych do hospitalizacji pacjentów z COVID-19 w ciężkim stanie w związku z Covid-192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1191574a-244e-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361050
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/UCMMiT/TP-fn/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1067924,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i dostosowanie Sali chorych Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych do hospitalizacji pacjentów z COVID-19 w ciężkim stanie w związku z Covid-19.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa obejmująca:
1) Dokumentacja projektowa wraz z mapą – załącznik nr 1.1
2) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 1.2 do umowy
3) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – branża instalacji gazów medycznych – zał. nr 1.3 do umowy
4) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – branża elektryczna i teletechniczna – zał. nr 1.4 do umowy
5) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – branża instalacji wentylacji – zał. nr 1.5 do umowy
6) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – branża wodno–kanalizacyjna - zał. nr 1.6 do umowy
7) przedmiar - roboty budowlane – zał. nr 2.1 do umowy,
8) przedmiar – branża instalacja gazów medycznych – zał. 2.2 do umowy
9) przedmiar – branża elektryczna, teletechniczna – załącznik nr 2.3 do umowy
10) przedmiar – branża instalacja wentylacji – załącznik nr 2.4 do umowy
11) przedmiar – branża wodno-kanalizacyjna – załącznik nr 2.5 do umowy
12) zestawienie wyposażenia – załącznik 2.6 do umowy
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45442100-8 - Roboty malarskie
24111500-0 - Gazy medyczne
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231500-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrza
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |