Rozbudowa odcinków dróg gminnych 171004N i 171005N w miejscowości Lubiewo
Gmina Mikołajki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00361143
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00361143/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 09:16
- Lokalizacja
- Mikołajki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22197c03-09a6-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7422125549
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361143 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa odcinków dróg gminnych 171004N i 171005N w miejscowości Lubiewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołajki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671521
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Mikołajki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-730
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikolajki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mikolajki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umg_mikolajki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa odcinków dróg gminnych 171004N i 171005N w miejscowości Lubiewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22197c03-09a6-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361143
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033983/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Lubiewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272927/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIZP.271.07.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8122257,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Rozbudowa odcinków dróg gminnych 171004N i 171005N w miejscowości Lubiewo.
ETAP I:
Obejmuje rozbudowę drogi 171005N w całym jej zakresie, tj. od skrzyżowania z drogą DK 16 do skrzyżowania z drogą
171004N (od KM 0+000 do KM 1+510).
Do zakresu Etapu I wlicza się również przebudowa obszaru całego skrzyżowania dróg 171005N i 171004N (od KM 0+330
do KM 0+375, według kilometrażu drogi 171004N) oraz cały zakres robót telekomunikacyjnych.
ETAP II:
Obejmuje rozbudowę całego objętego decyzją ZRiD fragmentu drogi 171004N (od KM 0+000 do KM 0+741,19), z
wyłączeniem obszaru skrzyżowania dróg 171005N i 171004N (od KM 0+330 do KM 0+375, według kilometrażu drogi
171004N) oraz całego zakres robót telekomunikacyjnych.
W zakresie całości przedmiotu zamówienia w szczególności prace będą obejmowały:
- wycinkę drzew kolidujących z inwestycją,
- budowę nowej konstrukcji nawierzchni jezdni,
- budowę ścieżki rowerowej,
- budowę zatoki autobusowej,
-przebudowę skrzyżowań dróg publicznych i wewnętrznych,
- budowę opasek jezdni,
- budowę lub przebudowę zjazdów indywidualnych i publicznych,
- budowę kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami oczyszczającymi na obszarach zabudowanych wraz wylotami i
systemami retencyjno-rozsączającymi,
- budowę powierzchniowego odwodnienia drogi poza terenem zabudowanym w tym: rowy, przepusty pod zjazdami,
przepusty pod koroną drogi,
- budowę oświetlenia ulicznego,
- przebudowę podziemnej i napowietrznej sieci energetycznej,
- przebudowę sieci teletechnicznej,
- budowę murków oporowych, ogrodzeń systemowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11032037,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12476406,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11032037,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ”Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe” w Piszu Spółka z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 849-14-32-812
7.3.3) Ulica: Czerniewskiego 2
7.3.4) Miejscowość: Pisz
7.3.5) Kod pocztowy: 12-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty branży elektrycznej, teletechnicznej, wodno-kanalizacyjnej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11032037,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |