Montaż oraz dostawa barier ochronnych stalowych przy drodze leśnej w leśnictwie Wleń-Łupki o długości 460 mb
Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00361165
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00361165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 09:24
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eeeaf4c3-2dfb-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8810006725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361165 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż oraz dostawa barier ochronnych stalowych przy drodze leśnej w leśnictwie Wleń-Łupki o długości 460 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890197772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadbrzeżna 11
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zulbystrzyca@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zulbystrzyca.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/zul-bystrzyca/zamowienia-pow-130-000-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
budownictwo drogowe, handel
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż oraz dostawa barier ochronnych stalowych przy drodze leśnej w leśnictwie Wleń-Łupki o długości 460 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeeaf4c3-2dfb-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00100988/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Dostawa i montaż barier ochronnych stalowych na budowę drogi leśnej w leśnictwie Wleń-Łupki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336192/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 270.42.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 184231,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 460 mb barier ochronnych stalowych systemu H1W4A z rozstawem słupka co 2 m wraz z zakończeniami osadzonymi w podłożu. Bariery zgodnie z normą europejską PN-EN1317 dotyczącą barier drogowych oraz oznakowane znakiem CE. Sposób montażu bariery zaproponuje Wykonawca na podstawie dokonanej wizji przed składaniem ofert. Montaż bariery, w ramach dopuszczalnych odchyłek umożliwionych wielkością otworów w elementach bariery, powinien doprowadzić do zapewnienia równej i płynnej linii prowadnic bariery w planie i profilu. Przy montażu bariery niedopuszczalne jest wykonywanie jakichkolwiek otworów lub cięć naruszających powłokę cynkową poszczególnych elementów bariery. Wszystkie elementy barier energoochronnych oraz łączniki muszą stanowić oryginalne części wytworzone przez producenta
3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono zał. Nr 2 SWZ – szczegółowa specyfikacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928300-1 - Bariery ochronne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928110-2 - Bariery drogowe
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie oznaczonym w ogłoszeniu w sposób określony w SWZ dokumenty złożył tylko jeden Wykonawca. Wśród złożonych dokumenty Wykonawca nie umieścił oferty (wypełniony formularz ofertowy – zał. nr 1 SWZ).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |