Odbudowa ulicy Nad Kanałem w Kłodzku
Gmina Miejska Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00361170
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00361170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 09:26
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-443e11f3-2a97-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8831679027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361170 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa ulicy Nad Kanałem w Kłodzku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Bolesława Chrobrego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 865 46 82
1.5.8.) Numer faksu: 74 867 40 62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pub@um.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-klodzko.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa ulicy Nad Kanałem w Kłodzku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-443e11f3-2a97-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030005/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Odbudowa ul. Nad Kanałem w Kłodzku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330991/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2022.MG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest odbudowa ulicy Nad Kanałem w Kłodzku, na odcinku pomiędzy ulicami Zawiszy Czarnego a Witta Stwosza. Inwestycja zlokalizowana jest w strefie staromiejskiej miasta Kłodzka. Obszar objęty jest ochroną konserwatorską.
W ramach zadania zostaną wykonane następujące prace:
1. Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze.
2. Przebudowa nawierzchni z zastosowaniem kostki granitowej.
3. Przebudowa konstrukcji ulicy.
4. Regulacja wysokości skrzynek zasuw i włazów studni sieci wodociągowych, sanitarnych, deszczowych, gazowych i telekomunikacyjnych.
5. Budowa i remont kanalizacji deszczowej.
6. Ustawienie obrzeży kamiennych na ławie betonowej z oporem.
7. Remont murów.
8. Przebudowa schodów terenowych.
9. Wykonanie oświetlenia ulicznego.
10. Elementy małej architektury: barierki wg jednolitej formy, kosze na śmieci, zbiorniki na deszczówkę.
11. Wykonanie rabat z projektowaną roślinnością: laurowiśnia wschodnia ‘Rotundifolia’, róża Snow Ballet.
12. Roboty wykończeniowe.
Na czas wykonywania robót Wykonawca jest zobowiązany opracować, uzyskać zatwierdzenie
i wprowadzić projekt czasowej organizacji ruchu oraz wykonać prace związane
z dostosowaniem budowy do wymagań ogólnych. Projekt czasowej organizacji ruchu powinien zapewnić możliwość dojścia do budynków mieszkalnych, do budynków przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej leżących w ciągu przedmiotowej ulicy oraz nie może kolidować z innymi zaplanowanymi zmianami organizacji ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie.
Obsługę geodezyjną na każdym etapie realizacji inwestycji zapewnia Wykonawca.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wraz
z przekazaniem jednego egzemplarza mapy z pieczęciami świadczącymi o przyjęciu do zasobów geodezyjnych Starostwa Powiatowego w terminie uzgodnionym z Zamawiającym.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje projekt budowlany oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, zobowiązany będzie
przedłożyć kosztorysy ofertowe szczegółowe (jeżeli nie załączy ich do oferty) oraz harmonogram rzeczowo – finansowy najpóźniej do 10-ciu dni roboczych od daty podpisania umowy z Zamawiającym.
UWAGI DODATKOWE: Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i zamontowania 4 tablic pamiątkowych.
Wykonanie tablic o podwyższonym stopniu zabezpieczenia przed dewastacją (uszkodzenia mechaniczne, zadrapania itp) oraz przed ew. zamalowaniem markerem/sprayem.
• tablica wykonana z dibondu
• format A3
• tablica montowana na dystansach od ściany.
• wydruk bezpośredni na płycie zabezpieczony laminatem typu antygraffiti.
Treść tablic pamiątkowych zostanie podana przez Zamawiającego na etapie realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty-brak ofert, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |