Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików
Gmina Zaklików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00012533
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00012533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-08 09:08
- Lokalizacja
- Zaklików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67843d36-fe62-44d0-8927-cf66b294ef3b
- Identyfikator
- 8652396324
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneŚciany nośneWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne kanalizacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 0
59 829,98 PLNJAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 1
199 956,18 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00012533 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15
1.5.2.) Miejscowość: Zaklików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67843d36-fe62-44d0-8927-cf66b294ef3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041700/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja budynku szkolnego Łysaków
1.1.33 Rozbudowa i modernizacja budynku zaplecza sanitarno - szatniowego KS Huragan Zdziechowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483135
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – „Modernizacja budynku szkolnego Łysaków”.Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę instalacji elektrycznej w budynku, w szczególności:
1) kompleksową przebudowę (wymianę) instalacji elektrycznej
2) wykonanie instalacji elektrycznej ogrzewania promiennikowego wraz z częściowym montażem grzejników (w pomieszczeniach 104, 105, 108, 109, 110 i 111).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 37957,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – „Rozbudowa i modernizacja budynku zaplecza sanitarno - szatniowego KS Huragan Zdziechowice”.Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę budynku zaplecza sanitarno-szatniowego klubu sportowego Huragan Zdziechowice o część gospodarczo-garażową, w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe,
2) Przebudowa instalacji kanalizacji sanitarnej,
3) Wykonanie fundamentów,
4) Wykonanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
5) Wykonanie stropodachu
6) Wykonanie izolacji ścian i stropodachu
7) Wykonanie pokrycia dachowego
8) Wykonanie instalacji elektrycznej
9) Wykonanie robót wykończeniowych (tynki, okładziny, malowanie)
10) Częściowa wymiana pokrycia dachowego istniejącego budynku
Uwaga
Zamawiający dopuszcza możliwość wykonania stropu budynku zarówno w postaci płyty zbrojonej jak i stropu systemowego gęstożebrowego belkowo – pustakowego , zgodnie z rysunkami konstrukcyjnymi stanowiącymi element załącznika nr 1 do SWZ. Wykonawca przygotowując ofertę może samodzielnie dokonać wyboru rodzaju wykonywanego stropu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262620-3 - Ściany nośne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 171666,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59829,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73673,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59829,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Kasak Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe KAS-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671221637
7.3.4) Miejscowość: Trześń
7.3.5) Kod pocztowy: 39-432
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59829,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199956,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252559,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199956,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Kasak Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe KAS-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671221637
7.3.4) Miejscowość: Trześń
7.3.5) Kod pocztowy: 39-432
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199956,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-06| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |