Zadanie nr 1 - „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku” Zadanie nr 2 - Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00361458
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00361458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-23 10:41
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52329e18-123c-11ed-a35f-e2885ab918a3
Identyfikator
5840203274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361458 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie nr 1 - „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku”
Zadanie nr 2 - Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zadanie nr 1 - „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku”
Zadanie nr 2 - Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52329e18-123c-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021496/110/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.58 Zadanie nr 1 - „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku”, Zadanie nr 2 - Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288265/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 122/BZP-U.510.95.2022/KB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Pełna nazwa zamówienia, która ze względu na ograniczoną ilość znaków nie zmieściła się w Sekcji II.2.3.) ogłoszenia: Zadanie nr 1 - „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku” – Zieleniec Parterowa BO 2021 oraz realizacja robót budowlanych dla zadania pn.: „Zielona Parterowa!”, polegających na wykonaniu wszystkich niezbędnych nasadzeń (drzew, krzewów, żywopłotu, kwiatów, warzyw, ziół), przedłużeniu zaplanowanego żywopłotu, a także wykonaniu ogródka edukacyjnego, który będzie lokalną strefą relaksu BO 2022
Zadanie nr 2 - Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni w ramach zadania „Dofinansowanie zagospodarowania deptaku Osowskiego przy ul. Siedleckiego”
2. Przedmiotowe zamówienie obejmuje dwa zadania, stanowiące dwa przedmioty odbioru, dalej zwane Zakresem zamówienia nr 1 i Zakresem zamówienia nr 2.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) W ramach zakresu zamówienia nr 1 (Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Parterowej w Gdańsku” – Zieleniec Parterowa BO 2021 oraz realizacja robót budowlanych dla zadania pn.: „Zielona Parterowa!”, polegających na wykonaniu wszystkich niezbędnych nasadzeń (drzew, krzewów, żywopłotu, kwiatów, warzyw, ziół), przedłużeniu zaplanowanego żywopłotu, a także wykonaniu ogródka edukacyjnego, który będzie lokalną strefą relaksu BO 2022):
- prace rozbiórkowe i wycinka drzew i krzewów,
- wykonanie toru rolkarskiego,
- wykonanie ciągów pieszych,
- budowa oświetlenia,
- wykonanie ogródka edukacyjnego,
- wykonanie nasadzeń drzew i krzewów,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej.
2) W ramach zakresu zamówienia nr 2 (Zadanie nr 2: Wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem małej architektury oraz zieleni w ramach zadania „Dofinansowanie zagospodarowania deptaku Osowskiego przy ul. Siedleckiego”):
- zakup, dostawę i montaż małej architektury i donic,
- nasadzenia wraz z pielęgnacją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska, na podstawie art. 260 ust. 2 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie przesłanki, o której mowa w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane