Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Likwidacja pieców na opał stały

ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00361459
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-23 10:41
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5862295823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi nadzoru i kontroli

Wykonawcy

6 przyznanych

TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
112 914 PLN
TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
86 346 PLN
TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
79 704 PLN
TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
66 420 PLN
TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
66 420 PLN
TOM WOJCIECHOWSKIGdynia, PL
53 136 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.