Wykonanie zielonego zakątka w Pieszkowicach

GMINA POLKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00361528
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00361528/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-09-23 10:58
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34497687-2a85-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6922253936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty drewnianeRoboty w zakresie różnych nawierzchniNaprawa terenów rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361528 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie zielonego zakątka w Pieszkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768474159

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.stepien@gmina.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zielonego zakątka w Pieszkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34497687-2a85-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361528

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029243/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 Zielony Zakątek Pieszkowice - PBO 2019

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacja: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie miejsc spotkań, rekreacji i integracji dla mieszkańców oraz grup defaworyzowanych we wsiach Pieszkowice oraz Guzice w gminie Polkowice. Inwestycja dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330768/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.55.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 108754,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie zielonego zakątka w Pieszkowicach” realizowane z operacji pn.: „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie miejsc spotkań, rekreacji i integracji dla mieszkańców oraz grup defaworyzowanych we wsiach Pieszkowice oraz Guzice w gminie Polkowice”, w ramach zadań budżetowych:
„Zielony zakątek Pieszkowice – PBO 2019” – 900-90095-6050
„Przebudowa miejsca rekreacji we wsi Pieszkowice” 900-90095-6058 i 900-90095-6059

„Inwestycja dofinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

1.1 Podstawa wykonania robót budowlanych:
- zaświadczenie Starosty Polkowickiego (nr sprawy nr DG.AB.6743.301.2020 z dnia 30.10.2020 r.) o nie wnoszeniu sprzeciwu do wykonania robót budowlanych na działkach geodezyjnych 31/1, 31/3, 31/4, 96 obręb Pieszkowice
1.2 Przedmiot zamówienia
Głównym przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż gotowych elementów zagospodarowania terenu (małej architektury):
a) altanki o konstrukcji drewnianej o wymiarach 3,50 m x 2,50 m, wyposażonej w stół piknikowy i ławki, wraz z montażem na terenie wskazanym w dokumentacji technicznej,
b) montażu nowych elementów małej architektury w tym m.in.: paleniska, huśtawki drewnianej z zadaszeniem, fontanny solarnej, pergoli, drewnianych donic, leżaków parkowych, punktów świetlnych w kształcie kamieni, ławek parkowych i koszy na odpady,
Ponadto wykonane zostanie zagospodarowanie terenu położonego na działkach ewidencyjnych nr 31/1, 31/3, 31/4, 96 obręb Pieszkowice w zakresie:
a) prac przygotowawczych i ziemnych w tym m.in.:
- demontażu istniejących urządzeń zabawowych, ławek i koszy na odpady z transportem na miejsce wskazane, składowaniem nie nadających się do ponownego wbudowania,
- plantowania terenu wraz z przygotowaniem do odtworzenia nawierzchni trawiastej,
b) budowy drewnianego podestu o wymiarach 5,00 m x 3,00 m,
c) zagospodarowania terenu roślinnością (wykonanie nasadzeń, odtworzenie trawników).

1.3 Zakres szczegółowy robót stanowiący przedmiot umowy
Zakres robót stanowiący przedmiot umowy oraz wymagania Zamawiającego co do jej przedmiotu ustalone zostały na podstawie projektu budowlano- wykonawczego autorstwa „MANBUD Mariusz Lamla”, ul. Ułanów Polskich 12, 67-200 Głogów, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, opisów przedmiarów robót oraz wymogów Zamawiającego.

W opisie przedmiotu zamówienia uwzględniono wymagania w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami tak aby zapewnić spełnienie co najmniej minimalnych wymagań, o których mowa w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U.2020.1062, t.j.). Przedmiot zamówienia został zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928210-3 - Wiaty drewniane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, określonym w specyfikacji warunków zamówienia oraz w ogłoszeniu o zamówieniu tj. do dnia 12.09.2022 r. do godz. 10.00 złożono 1 ofertę. Złożona na wskazaną część oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2) lit. a) i b) w zw. z art. 226 ust.1 pkt 2) lit. c) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez Wykonawcę:
a) podlegającego wykluczeniu z postępowania, gdyż nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych, potwierdzających brak podstaw wykluczenia,
b) niespełniającego warunków udziału w postępowaniu, gdyż nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych, potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy