Budowa kompleksu sportowego w Gminie Brójce.

Gmina Brójce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00361688
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00361688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-23 11:37
Lokalizacja
Brójce, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1fb42c5-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
7282700283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361688 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu sportowego w Gminie Brójce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brójce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brójce 39

1.5.2.) Miejscowość: Brójce

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-006

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42 295 01 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@brojce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.brojce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kompleksu sportowego w Gminie Brójce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1fb42c5-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039110/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa kompleksu sportowego w Gminie Brójce.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300300/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnowymiarowej płyty boiska do piłki nożnej z nawierzchnią syntetyczną w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kompleksu sportowego w Gminie Brójce”, na działkach nr ew. 429/35, 429/38, 430/10, 430/13, 430/11, 430/14, 430/12, 430/15, 430/17, 430/20, 430/18, 430/21, 430/19, 432/5, 940, obręb 02 Bukowiec, Gmina Brójce.
2. Zakres inwestycji obejmuje:
1) budowę pełnowymiarowego boiska do gry w piłkę nożną:
- roboty pomiarowe dla całości robót;
- podbudowa płyty boiska;
- pole gry 68 x 105 m oraz strefa wybiegu 1,5 m wokół;
- nawierzchnia syntetyczna, w skład której wchodzi prefabrykowana mata elastyczna, trawa syntetyczna oraz wypełnienie z piasku kwarcowego i granulatu gumowego EPDM;
- piłkochwyty o wys. 8m;
- ogrodzenie panelowe od strony zachodniej o wys. 1,2.
2) wyposażenie boiska:
- profesjonalne bramki do piłki nożnej 2szt.;
- kabiny dla zawodników rezerwowych 2szt.;
- tablica wyników.
3) pozostałe elementy zagospodarowania terenu:
- ciągi piesze z nawierzchni mineralnej;
- trawniki na terenie przyległym do płyty boiska.
4) wykonanie instalacji elektrycznej zasilanej z istniejącego złącza kablowo - pomiarowego:
- oświetlenie boiska piłkarskiego;
- oświetlenie ścieżki pieszej od strony ul. Szkolnej;
- instalacja elektryczna zasilająca maszty i słupy oświetleniowe z pozostawioną możliwością późniejszej rozbudowy;
- teletechniczna kanalizacja kablowa z rozprowadzeniem kabli sterujących oświetleniem
i monitoringiem;
- uziemienie i instalacja odgromowa;
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza dla całości robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacja techniczna umieszczone na stronie https://bip.brojce.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-151-8259

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 t.j.) Zamawiający, Gmina Brójce, unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4784085,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4784085,00 PLN

2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane