"Remont, modernizacja drogi gminnej nr 1460312 Buszynko - Porost -etap II"
Gmina Bobolice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00361867
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00361867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 12:17
- Lokalizacja
- Bobolice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ddcd2dd-2dd0-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 4990441187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361867 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont, modernizacja drogi gminnej nr 1460312 Buszynko - Porost -etap II"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Bobolice
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont, modernizacja drogi gminnej nr 1460312 Buszynko - Porost -etap II"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ddcd2dd-2dd0-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033895/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko - Porost - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335336/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022.SZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej
nr 146031Z Buszynko – Porost – etap II”, w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania
i odbioru robót budowlanych, OPZ i SWZ oraz wzorem umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz ze wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 2, pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – etap II”, w terminie określonym w SWZ wpłynęła jedna oferta Firmy Domar Kazimierz Domaracki, Tatów 3, 76-039 Biesiekierz na kwotę 345.236,40 zł brutto. Zamawiający na to zadanie przeznaczył kwotę 200.000,00 zł brutto.W dniu 21.09.2022 r. Zamawiający wysłał do Wykonawcy Zaproszenie do negocjacji jednego z kryterium oceny ofert – ceny. Wykonawca w dniu 23.09.2022 r. w odpowiedzi na zaproszenie poinformował Zamawiającego, że „…nie przystapimy do negocjacji w przedmiotowym postępowaniu, natomiast oferowana przez nas oferta jest ofertą ostateczną.”
W związku z tym, że Oferta Wykonawcy znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – etap II”, . Zamawiający nie może obecnie zwiększyć kwoty do ceny z oferty.
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |