Modernizacja systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie

SĄD REJONOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00361962
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00361962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-23 12:36
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64c932ab-23a0-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
8431072959
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System kontroli dostępuUsługi nadzoru przy użyciu alarmuSystem kontroli czasuInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK WAŁDOCHGdańsk, PL · lot 0
199 027,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361962 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczecińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 598346990

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@czluchow.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czluchow.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czluchow.sr.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64c932ab-23a0-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00093132/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319178/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A-351-1/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195228,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. dostawę nowego, nie używanego sprzętu, jego montaż i uruchomienie Systemu kontroli dostępu (SKD) i Rejestracji czasu pracy (RCP) oraz przeprowadzenie szkolenia w zakresie obsługi systemu (urządzeń),
2.2. wykonanie infrastruktury okablowania.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Projekcie wykonawczym oraz Specyfikacji technicznej wykonaniu i odbioru robót budowlanych, stanowiących załączniki nr 9, 10 i 12 do SWZ oraz Wytycznych dotyczących integracji systemów SKD i RCP, stanowiących załącznik nr 13 do SWZ. Pomocniczy opis przedmiotu zamówienia stanowi Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
4. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 24 miesięcy i zostanie określony zgodnie z ofertą wykonawcy (kryterium oceny ofert). Gwarancja obejmuje odpowiedzialność za wady całego przedmiotu umowy, w tym za zainstalowany sprzęt.
5. Wymagany okres rękojmi na wykonane roboty budowlane wynosi 60 miesięcy. Okres rękojmi na zamontowane urządzenia jest równy okresowi gwarancji.
6. Działając na podstawie art. 95 ustawy PZP Zamawiający wymaga od Wykonawcy i Podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące prace w ramach realizacji przedmiotu zamówienia:
6.1. roboty elektryczne,
6.2. roboty instalacyjne i montażowe.
Mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”.
7. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

35123300-5 - System kontroli czasu

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199027,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199027,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Norel Jacek Wałdoch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9570916775

7.3.3) Ulica: Lubczykowa

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-177

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199027,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane