Wymiana rur spustowych wraz z instalacją grzewczą w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie.

Muzeum Narodowe w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00362188
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00362188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-23 13:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-985e0210-2847-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
5260309719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie rynienRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRusztowaniaRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00362188 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana rur spustowych wraz z instalacją grzewczą w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-495

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dwronska@mnw.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnw.art.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.mnw.art.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana rur spustowych wraz z instalacją grzewczą w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-985e0210-2847-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00362188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00083140/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wymiana rur spustowych wraz z instalacją grzewczą w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325198/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 47/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 214689,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest demontaż starych, zniszczonych, miedzianych rur spustowych, rewizji rur spustowych i montaż nowych, miedzianych rur spustowych wraz z instalacją grzewczą i nowymi rewizjami.
Miejsce wykonywania robót: Muzeum Narodowe w Warszawie Al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261320-3 - Kładzenie rynien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

44212310-5 - Rusztowania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) – Muzeum Narodowe w Warszawie unieważniło postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy, z uwagi na to, iż jedyna złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu.
2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane