ZP/30/2022 „Dostawy jałowych obłożeń oraz akcesoriów do zabiegów operacyjnych z podziałem na 2 pakiety dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/30/2022

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00362340
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-23 13:53
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7272307029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież medycznaJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.