Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Żupawie i przebudowę placu zabaw w Zabrniu

GMINA GRĘBÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00362574
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00362574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-23 14:44
Lokalizacja
Grębów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab312552-1956-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
8672073110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

HERKULES INTL. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPogorzyce, PL · lot 0
49 700 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00362574 z dnia 2022-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Żupawie i przebudowę placu zabaw w Zabrniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRĘBÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409175

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek1

1.5.2.) Miejscowość: Grębów

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-410

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@grebow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grebow.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl Dodatkowo Zamawiający zamieszcza postępowania na stronie internetowej Zamawiającego: www.grebow.un.pl/bip

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Żupawie i przebudowę placu zabaw w Zabrniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab312552-1956-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00362574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040899/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Żupawie i przebudowę placu zabaw w Zabrniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Projekt jest współfinansowany ze srodków Unii Europejskiejw ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 operacja w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302923/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę siłowni zewnętrznej w Żupawie - przedmiot zamówienia obejmuje dowóz ziemi wraz z plantowaniem powierzchni gruntu oraz dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej i lampy solarnej,

4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 51537,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw w Zabrniub) – przedmiot zamówienia obejmuje roboty rozbiórkowe, dostawę i montaż elementów placu zabaw, mat przerostowych, lampy solarnej, odbudowa trawnika, remont ogrodzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 96441,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90890,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HERKULES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282265467

7.3.3) Ulica: ul. K. Szymanowskiego 47 A

7.3.4) Miejscowość: Pogorzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 32-501

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, tzn. cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia w części II Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw w Zabrniu kwotę 118 622,56 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty z ofert niepodlegających odrzuceniu wynosi 138 990,00 zł i przewyższa o 20 367,44 zł kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.

2022-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane