Roboty budowlane: remont dziedzińca budynku Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 1a
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00362754
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00362754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-23 16:54
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-747349fd-1a4d-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 7781450568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00362754 z dnia 2022-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane: remont dziedzińca budynku Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 1a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300705978
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młyńska 1a
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-729
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddz.gospodarczy@poznan-staremiasto.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan-staremiasto.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-747349fd-1a4d-11ed-b950-8227d40187e81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane: remont dziedzińca budynku Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 1a2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-747349fd-1a4d-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00362754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00093912/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dziedzińca w budynku Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto, przy ul. Młyńskiej 1a w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305135/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 38/SRSM/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 444546,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane – remont wewnętrznego dziedzińca w gmachu Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, przy ul. Młyńskiej 1a:
rozebranie nawierzchni z kostki kamiennej oraz krawężników,
rozebranie konstrukcji biegów schodowych, spoczników i podestów,
wykopy o ścianach pionowych odkrywających fundamenty,
odbicie tynków,
wykonanie izolacji pionowej ścian budynku z dociepleniem,
położenie nawierzchni z bruku klinkierowego,
wykonanie schodów betonowych, zbrojonych z balustradą,
czyszczenie i udrażnianie kanalizacji deszczowej z ewentualną wymianą zużytych rur,
wykonanie odwodnienia liniowego,
wymiana włazów żeliwnych kanalizacji z regulacją.
2. Przedmiot zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna – remont dziedzińca– załącznik nr 9 do SWZ,
b. Przedmiar robót budowlanych – załącznik nr 10 do SWZ,
c. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 11 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację zadania. Zamawiający nie posiada w budżecie środków , które mógłby przeznaczyć na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 848608,46 PLN
| 2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |