Ochrona Budynku Ambasady – Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii
Ambasada RP w Hadze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00012689
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00012689/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 09:28
- Lokalizacja
- Den Haag, NL
- Kraj zamawiającego
- NL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ca7aee7-a379-41aa-ac84-fc45e192ac80
- Identyfikator
- NL
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
1 przyznane
Envido - NL Security B.V.Haga, NL · lot 0
91 330 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00012689 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona Budynku Ambasady – Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Hadze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NL
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksanderstraat
1.5.2.) Miejscowość: Den Haag
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-14JM
1.5.5.) Kraj: Niderlandy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NL332 - Agglomeratie ’s-Gravenhage
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hague.administartion@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/holandia
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona Budynku Ambasady – Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ca7aee7-a379-41aa-ac84-fc45e192ac80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012689
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660314
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczna w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140000 euro dla dostaw i usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.HAGA.270.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 72658,49 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ochrona sali petentów w Wydziale Konsularnym i Polonii Placówki
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Envido - NL Security B.V.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: KvK 53449843
7.3.4) Miejscowość: Haga
7.3.5) Kod pocztowy: 2514 GB
7.3.7.) Kraj: Niderlandy
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91330,00 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2026-01-01| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |