„Budowa podwójnej kancelarii leśnictwa Barcino i Osieki”
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00363264
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00363264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-26 10:08
- Lokalizacja
- Kępice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6463efc7-2910-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8390011799
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363264 z dnia 2022-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa podwójnej kancelarii leśnictwa Barcino i Osieki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Władysława Sikorskiego 11A
1.5.2.) Miejscowość: Kępice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 857 66 71
1.5.8.) Numer faksu: 59 857 69 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: warcino@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://warcino.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo.warcino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa podwójnej kancelarii leśnictwa Barcino i Osieki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6463efc7-2910-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00081092/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa podwójnej kancelarii leśnictw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.147.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie
podwójnej kancelarii leśnictwa Barcino i Osieki wraz z infrastrukturą towarzyszącą na
działce ewidencyjnej nr 201/15, obręb ewidencyjny Obłęże, gmina Kępice polegająca
na: geodezyjnym wytyczeniu obiektu oraz zaprojektowanego zagospodarowania
terenu, wykonaniu robót ziemnych, fundamentów budynku, wykonaniu posadzki
parteru, dostawie i montażu prefabrykowanych elementów ścian zewnętrznych, ścian
wewnętrznych, ścian działowych oraz wiązarów dachu, wykonanie konstrukcji i
pokrycia dachu wraz z orynnowaniem, dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
wykonanie elewacji budynku, wykonanie robót wykończeniowych wewnętrznych,
montaż elementów wewnętrznej instalacji wodociągowej, wykonanie wentylacji
mechanicznej, wykonanie kotłowni wraz z dostawą pompy ciepła, wykonanie
centralnego ogrzewania, wykonanie wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej, dostawa i
montaż urządzeń sanitarnych, wykonanie rozdzielni elektrycznej, wykonanie
wewnętrznej linii zasilającej (WLZ), wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej,
wykonanie instalacji odgromowej, wykonanie zagospodarowania terenu zgodnie z
planem zagospodarowania terenu (PZT): wykonanie utwardzenia terenu, wykonanie
miejsc parkingowych, chodnika, wykonanie ogrodzenia (dostawa i montaż ogrodzenia
panelowego, bramy przesuwnej, furtki), dostawa i montaż stojaków na rowery, zgodnie
z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót
budowlanych oraz przedmiarem robót. W zakres zamówienia wchodzi: pełna obsługa
geodezyjna, w tym: wytyczenie obiektów wraz z inwentaryzacją powykonawczą tych
obiektów w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnienia postępowanie oudzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu . Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 w zw. Z
art. 63 ust. 2 PZP Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli Wykonawca nie podpisał
kwalifikowanym podpisem elektronicznym oferty (załącznik nr 1 do SWZ).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998998,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998998,69 PLN
| 2022-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |