BZP.271.72.2022 Zabezpieczenie urządzeniami służącymi do usuwania dymu dróg ewakuacyjnych w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00363313
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00363313/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 10:23
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6df9ff1c-2d05-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363313 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.72.2022 Zabezpieczenie urządzeniami służącymi do usuwania dymu dróg ewakuacyjnych w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach. html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.72.2022 Zabezpieczenie urządzeniami służącymi do usuwania dymu dróg ewakuacyjnych w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6df9ff1c-2d05-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363313

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334086/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.72.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 99444,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania
inwestycyjnego pod nazwą: „Zabezpieczenie urządzeniami służącymi do usuwania dymu dróg ewakuacyjnych w budynku
DPS przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
1. Złożono następującą ofertę:
Nr oferty Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres wykonawcy Cena oferty
1 Tadeusz Szewczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą:
Zakład Rzemieślniczy Remontowo-Budowlany
Tadeusz Szewczyk, ul. Wrzosowa 8, 33-340 Stary Sącz
NIP: 7340001166 netto: 120 000,00 zł.
tym podatek: VAT 23 %
tj. 27 600,00 zł.
brutto: 147 600,00 zł.
2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia wynosi: 99 444,33 zł brutto.
3. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, jako że jedyna złożona oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane