„Dostawa i montaż windy w budynku Ośrodka Zdrowia i świetlicy wiejskiej w Starym Bojanowie”

Zakład Komunalny w Śmiglu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00363348
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00363348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-09-26 10:33
Lokalizacja
Śmigiel, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-574f7f09-124e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
Identyfikator
6981843266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363348 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dostawa i montaż windy w budynku Ośrodka Zdrowia i świetlicy wiejskiej w Starym Bojanowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Komunalny w Śmiglu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366063617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcmistrza Łukomskiego 19

1.5.2.) Miejscowość: Śmigiel

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-030

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 655270430

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zk-smigiel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zk-smigiel.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-574f7f09-124e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa i montaż windy w budynku Ośrodka Zdrowia i świetlicy wiejskiej w Starym Bojanowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-574f7f09-124e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314976/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK/ZP/07/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152240,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Dostawa i montaż windy w budynku Ośrodka Zdrowia i świetlicy wiejskiej w Starym Bojanowie”.
2. Winda powinna być fabrycznie nowa i nieużywana. Wymagania techniczne, jakie powinna spełniać dostarczona winda - Platforma dla osób niepełnosprawnych, są następujące:
- udźwig: minimum 400 kg/5 osób
- napęd: elektryczny pasowy,
- zasilanie: 230 V
- prędkość: minimum 0,15 m/s
- wysokość podnoszenia: minimum 4,5 m
- szyb: samonośny, kolor RAL 7040, z trzech stron wypełniony szkłem bezpiecznym przezroczystym , od strony ściany panelami pełnymi w kolorze konstrukcji, zewnętrzne wymiary szybu 1960 mm x 1
- nadszybie: 2850 mm
- podszybie: 140 mm
- bez maszynowni,
- ilość przystanków/dojść: 3/3
- kabina: przelotowa na wprost o wym. 1170x1460x2100 mm, kolor RAL 7040, jedna ściana przeszklona szkłem bezpiecznym, oświetlenie LED, podłoga - wykładzina antypoślizgowa, panel sterowania w kabinie z podświetlanymi przyciskami z oznaczeniem Braille’a, zestaw alarmowy GSM
- drzwi kabinowe: automatyczne, teleskopowe 2 skrzydłowe o wym. 900x2000 mm, malowane kolor RAL 7040, przeszklone szkłem bezpiecznym
- drzwi szybowe: automatyczne, teleskopowe 2 skrzydłowe o wym. 900x2000 mm, malowane kolor RAL 7040, przeszklone szkłem bezpiecznym
- sterowanie: elektroniczne, mikroprocesorowe z falownikiem
3. Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania ostatecznej decyzji z Urzędu Dozoru Technicznego (dalej UDT) na uruchomienie i eksploatację windy oraz do przeprowadzania przeglądów gwarancyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena złożonej oferty znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty.
2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi