Przebudowa części dachu na budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim

GMINA ŁADZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00363381
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00363381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 10:42
Lokalizacja
Ładzice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fae7406e-22a9-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
7722261328
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363381 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części dachu na budynku
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁADZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648155

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 36

1.5.2.) Miejscowość: Ładzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-561

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ladzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ladzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części dachu na budynku
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fae7406e-22a9-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039002/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa części dachu na budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316437/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Przebudowa części dachu na budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim”. Realizacja zamówienia obejmuje w szczególności wymianę pokrycia na części dachu budynku przedszkola .
2. Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z umową, dokumentacją projektową stanowiącą dodatki do SWZ, zgodnie z prawem budowlanym i zasadami wiedzy technicznej oraz z uwzględnieniem przepisów ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1062).
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dodatek nr 4 do SWZ wraz z dokumentacją projektową tj.:
a) projektem budowlanym na inwestycję pn. „Remont Przebudowa części dachu na budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim” – dodatek 4a,
b) przedmiarem robót (ze względu na charakter wynagrodzenia – ryczałt – obmiary zawarte w przedmiarze robót ma wyłącznie znaczenie poglądowe) – dodatek 4b,
c) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót – dodatek 4c,
d) Pozwoleniem na budowę - 4d
3. Ponadto Wykonawca zapewni Kierownika budowy posiadającego uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego w wyznaczonym terminie na składanie ofert wpłynęła jedna oferta od Wykonawcy. Oferta złożona przez firmę Usługi Ciesielsko Dekarskie Dariusz Żak została odrzucona na podstawie art. 226 ust. ustawy PZP - formularz ofertowy nie zawiera podpisu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane