Budowa infrastruktury technicznej oświetlenia drogowego w ramach projektu KBO 2022. Część 1. Część 2.
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00363537
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00363537/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-26 11:25
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41b692c1-2cda-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363537 z dnia 2022-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury technicznej oświetlenia drogowego w ramach projektu KBO 2022. Część 1. Część 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia/pokaz/8521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury technicznej oświetlenia drogowego w ramach projektu KBO 2022. Część 1. Część 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41b692c1-2cda-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334756/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa infrastruktury technicznej oświetlenia drogowego w ramach projektu KBO 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00332556/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.33.2022.ESz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa infrastruktury technicznej oświetlenia drogowego w ramach projektu KBO 2022.Część 1. „Budowa infrastruktury oświetlenia drogowego przy ul. Dębowej na odcinku od ul. Cedrowej do ul. Wojska Polskiego”.
Zakres robót obejmuje:
1) Roboty budowlane w zakresie budowy oświetlenia drogowego w ilości 21 sztuk punktów świetlnych LED (w tym 2 sztuki oprawy doświetlenia przejścia dla pieszych 3000K 61,5W (barwa biała ciepła) oraz 19 sztuk opraw oświetleniowych drogowych 4000K 45W (barwa biała neutralna).
2) Montaż szafki oświetleniowej wraz z przyłączeniem do złącza ENERGA – Operator S.A. (zgodnie ze schematem szafki w projekcie rys. E2)
3) Wykonanie przecisków pod wjazdami oraz drogą.
4) Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej z wybudowanej infrastruktury oświetlenia.
5) Ułożenie linii kablowej YAKXS 4x25mm2 – 709,28 mm2 oraz YAKXS 4x35mm2 – 4,16mm2.
6) Ułożenie przewodu w słupach oświetleniowych YDY 3x2,5mm2 – 210,08 m.
7) Montaż 2 sztuk słupów oświetleniowych aluminiowych gr. ścianki słupa 4mm wraz zabezpieczeniem podstawy słupa warstwą antykorozyjną przez producenta h=6m, na fundamencie betonowym B50. RAL słupa Inox C45W (1 sztuka z wysięgnikiem dł. 1m o kącie nachylenia oprawy 5o – przejście dla pieszych przy ul. Cedrowej, 1 sztuka bez wysięgnika i kącie nachylenia oprawy 5o – przejście przy ul. Wojska Polskiego).
8) Montaż 19 sztuk słupów oświetleniowych aluminiowych gr. ścianki słupa 4mm wraz z zabezpieczeniem podstawy słupa warstwą antykorozyjną przez producenta h=8m z wysięgnikiem dł. 1,5m i nachyleniu 5o na fundamencie betonowym B120 - RAL Inox C45W.
9) Układanie w wykopie bednarki Fe/Zn 25x4mm2 -713m.
10) Montaż naklejek energetycznych, wykonanie numeracji na słupach.
11) Montaż tabliczek zgodnie z załączonym rysunkiem do postępowania z informacją o realizacji zadania z KBO 2022 (szczegółowy opis w załączeniu do SWZ).
12) Ułożenie rur osłonowych sztywnych do przecisków i przewiertów czarnych twardych fi 110/6,3 – 216,32 m.
13) Wykonanie uziomów pionowych.
14) Wycinka drzewa – brzozy zgodnie z decyzją załączoną do dokumentacji technicznej.
15) Wycinka i rozdrobnienie krzewów po trasie linii kablowej zgodnie z dokumentacją techniczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 251538,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 2. Zadanie Budowa infrastruktury oświetlenia drogowego ul. Starowiejskiej na odcinku od ul. Północnej w kierunku Łabusza w ramach zadania Oświetlenie ul. Starowiejskiej. – etap IZakres robót obejmuje:
1) Montaż linii ASXSn 4x25mm2 z istniejącego słupa żelbetowego na ul. Północnej do pierwszego słupa stalowego ocynkowanego przy ul. Starowiejskiej – 45m
2) Montaż ochronników przepięć 0,5/10 z wykonaniem uziemienia R<10Ω - 2kpl.
3) Montaż haka wieszakowego odciągowego – 2kpl.
4) Montaż zacisków odgałęźnych – 2kpl.
5) Montaż uchwytu przelotowego – 2kpl.
6) Montaż uchwytu odciągowego – 2kpl.
7) Montaż opasek mocujących stalowych ocynkowanych – 2kpl.
8) Ułożenie linii kablowej YAKXS 5x25mm2 wraz z wprowadzeniem do słupów – 390 m.
9) Wykonanie wykopów wraz zasypaniem – 318m.
10) Ułożenie bednarki Fe/Zn 25x4mm2 – 390m.
11) Montaż uziomów pionowych 4 sztuki.
12) Montaż słupów oświetleniowych stalowych ocynkowanych ośmiokątnych h= 7m gr. ścianki słupa 4 mm na fundamencie prefabrykowanym F100 z wysięgnikiem dł. 1,5m kącie nachylenia 10o i oprawą oświetleniową LED 63W – 4000K (barwa neutralna biała) – 1 sztuka.
13) Montaż słupów oświetleniowych stalowych ocynkowanych ośmiokątnych h=7m gr. ścianki słupa 4 mm na fundamencie prefabrykowanym F100 z wysięgnikiem dł. 1m kącie nachylenia 10o i oprawą oświetleniową LED 53W – 4000K (barwa neutralna biała) – 10 sztuk.
14) Montaż naklejek energetycznych, wykonanie numeracji na słupach.
15) Montaż tabliczek zgodnie z załączonym rysunkiem do postępowania z informacją o realizacji zadania z KBO 2022 (szczegółowy opis w załączeniu do SWZ).
16) Wykonanie uziomów pionowych prętowych fi 16 – 1,5m – kpl. 4 zgodnie z załączonym załącznikiem do SWZ – schematem ideowym.
17) Ułożenie linii kablowej w słupie oświetleniowym z wysięgnikiem YDY 3x2,5mm2 – 60m.
18) Montaż instalacyjnych złącz kablowych z zabezpieczeniem DO1 2A – 12 kpl.
19) Wykonanie przycisków wraz z ułożeniem rury osłonowej karbowanej z zewnątrz gładkościennej w wewnątrz fi 75 wraz z wciągnięciem linii kablowej w obrębie drzew - 24 sztuki – 80m.
20) Wykonanie równomiernego obciążenia na obwodach – fazach z szafki przy ul. Orlików na oświetleniu ul. Orlików i Północnej w związku z przyłączeniem oświetlenie LED.
(Zmierzone obciążenia w SO ZDiT F1-13,2A, F2-11A, F3-7A).
21) Montaż w słupie oświetleniowym na ul. Starowiejskiej (pierwszy słup) – przekaźnika czasowego załączenia oświetlenia LED.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną do SWZ. Realizacja zadania zgodnie z załącznikiem schematem ideowym – etap I.
Zadanie budowy oświetlenia na ul. Starowiejskiej, będzie realizowane w etapach.
(Wszystkie zapisy w projekcie zapisane jako ZDM, należy przy realizacji zadania zamienić na ZDiT).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 119965,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W w/w postępowaniu do upływu składania ofert, tj. do dnia 23.09.2022 r. wpłynęła jedna oferta firmy ZBE „MAGIL” Zbigniew Szulc, ul. Chopina 4/41, 78-230 Karlino.
Jedyna złożona w postępowaniu oferta w/w firmy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14,
Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli Wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą, lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3.
W związku z powyższym, ponieważ została złożona jedna oferta w w/w postępowaniu podlegająca odrzuceniu, Zamawiając unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W w/w postępowaniu do upływu składania ofert, tj. do dnia 23.09.2022 r. wpłynęła jedna oferta firmy ZBE „MAGIL” Zbigniew Szulc, ul. Chopina 4/41, 78-230 Karlino.
Jedyna złożona w postępowaniu oferta w/w firmy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14,
Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli Wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą, lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3.
W związku z powyższym, ponieważ została złożona jedna oferta w w/w postępowaniu podlegająca odrzuceniu, Zamawiając unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |