Przebudowa skrzyżowania drogi gminnej nr 080204C z drogą nr 080208C w miejscowości Sumówko.

Gmina Zbiczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00363899
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00363899/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 12:49
Lokalizacja
Zbiczno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9184bf3-2dd1-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8741683628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00363899 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa skrzyżowania drogi gminnej nr 080204C z drogą nr 080208C w miejscowości Sumówko.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbiczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosa Brodnicka 53

1.5.2.) Miejscowość: Zbiczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-305

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564939323

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zbiczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbiczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gm-zbiczno.rbip.mojregion.info/category/zamowienia-powyzej-130-tys-zl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa skrzyżowania drogi gminnej nr 080204C z drogą nr 080208C w miejscowości Sumówko.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9184bf3-2dd1-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363899

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001788/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa skrzyżowania drogi gminnej nr 080204C z drogą nr 080208C w miejscowości Sumówko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335327/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKB.271.50.2022.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186043,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa skrzyżowania drogi gminnej nr 080204C z drogą nr 080208C w miejscowości Sumówko”

2. Inwestycja realizowana będzie na terenie miejscowości Sumówko gmina Zbiczno, powiat brodnicki, na działkach nr 192, 27/4 – obręb Sumówko, które stanowią własność Gminy Zbiczno. Długość drogi do przebudowy wynosi: odcinek A-B: 69 mb, odcinek C-D: 130 m.

3. Zamierzenie budowlane realizowane będzie na podstawie zgłoszenia zamiaru realizacji robót budowlanych do Starostwa.

4. Przebudowa odcinka drogi ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu użytkowników drogi oraz poszerzenie oraz poprawę nawierzchni jezdni wraz z uregulowaniem odpływu wód opadowych.




5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- wykonanie nowej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego o grubości 3+3 cm,
- roboty ziemne – wykopy, przemieszczanie plantowanie i wywożenie ziemi,
- uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego,
- rekultywacja terenu.
- budowa zatoki autobusowej z kostki brukowej betonowej grub. 8 cm,
- budowa chodnika z kostki brukowej betonowej o grub. 6 cm.

6. Podstawowe parametry techniczne elementów drogi po wykonaniu przebudowy:
- kategoria drogi – gminna
- klasa techniczna drogi – „D” dojazdowa
- kategoria ruchu – KR2
- szerokość jezdni – 2x2,25 m
- szerokość pobocza gruntowego – 0,75 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308867,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315799,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane