Budowa kancelarii Leśnictwa Sidzina II
Nadleśnictwo Myślenice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364001
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00364001/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-26 13:10
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caca80d3-2cf2-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6810009059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364001 z dnia 2022-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kancelarii Leśnictwa Sidzina II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Myślenice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 012 272 16 69
1.5.8.) Numer faksu: 012 272 16 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: myslenice@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://myslenice.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_myslenice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kancelarii Leśnictwa Sidzina II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caca80d3-2cf2-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364001
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00050807/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa kancelarii leśnictwa Sidzina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333570/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku kancelarii leśnictwa wraz z urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną tj.: miejsce gromadzenia odpadów stałych, miejsca postojowe, dojścia , dojazdy o nawierzchni żwirowej, wewnętrzna linia zasilania elektroenergetycznego od zestawu złączowo – pomiarowego do projektowanego budynku, wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej do szczelnego, bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe, wewnętrzna instalacja wodociągowa, podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2022-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |