Modernizacja gminnej infrastruktury drogowej na terenach wiejskich Gminy Miłakowo do miejscowości Stolno i Gilginia

Gmina Miłakowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00364087
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00364087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 13:29
Lokalizacja
Miłakowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a512703-2445-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
7412025674
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPalędzie, PL · lot 0
3 109 840,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364087 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja gminnej infrastruktury drogowej na terenach wiejskich Gminy Miłakowo do miejscowości Stolno i Gilginia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miłakowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743692

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 16

1.5.2.) Miejscowość: Miłakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-310

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 89 757-83-31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@milakowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.milakowo.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/655345

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja gminnej infrastruktury drogowej na terenach wiejskich Gminy Miłakowo do miejscowości Stolno i Gilginia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a512703-2445-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027625/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja gminnej infrastruktury drogowej na terenach wiejskich do miejscowości Stolno i Gilginia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319462/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGT.ZP.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych i wykonanie nawierzchni bitumicznej o łącznej długości 2567 mb. Zamówienie zostało podzielone na dwa etapy:
Etap 1 - Przebudowa nawierzchni drogi gminnej do miejscowości Stolno.
Przedsięwzięcie realizowane będzie w granicach działek 156/104, 165 – pas drogowy drogi gminnej (własność Gminy Miłakowo); obręb Polkajny. Długość przebudowywanej drogi – 1015 mb
Etap 2 - Przebudowa nawierzchni drogi gminnej Gudniki – Gilginia.
Przedsięwzięcie realizowane będzie w obrębie działek nr: 275/14, 274/2, 275/97, 275/9 obręb Warkałki, gm. Miłakowo. Zamierzenie budowlane znajduje się w granicach istniejącego pasa drogowego drogi gminnej oraz w pasie drogi powiatowej nr 1162N - dz. 278. Długość przebudowywanej drogi – 1552 mb.
Zakres prac obejmuje m.in.:
1) W ramach etapu 1- Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Stolno:
a) Przebudowa nawierzchni drogi na nawierzchnię bitumiczną,
b) Przebudowa poboczy,
c) Budowa chodnika,
d) Przebudowa zjazdów indywidualnych,
e) Przebudowa odwodnienia drogi,
f) Budowa elementów kanalizacji deszczowej,
g) Budowa przepustów,
h) Budowa elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego,
i) Zagospodarowanie terenów zielonych.

2) W ramach etapu 2 - Przebudowa nawierzchni drogi gminnej Gudniki – Gilginia:
a) Przebudowa nawierzchni drogi na nawierzchnię bitumiczną,
b) Przebudowa poboczy,
c) Przebudowa zjazdów indywidualnych,
d) Przebudowa odwodnienia drogi,
e) Remont/wymiana przepustów,
f) Przebudowa sieci telekomunikacyjnej,
g) Budowa elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego,
h) Zagospodarowanie terenów zielonych.
Szczegółowy zakres prac określony jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, o których mowa w art. 103 ust. 1 ustawy. Dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót (załącznik pomocniczy), stanowią załącznik nr 8 do SWZ. W załączniku nr 8 do SWZ zostały zamieszczone również wyjaśnienia Zamawiającego udzielone w ramach poprzedniego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3109840,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4332000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3109840,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLAS POLSKA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7861395883

7.3.3) Ulica: ul. Nowa 49

7.3.4) Miejscowość: Palędzie

7.3.5) Kod pocztowy: 62-070

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcom zostaną zlecone wszystkie części zamówienia, z wyłączeniem wykonania nawierzchni bitumicznych. Wykonawca w dniu podpisania umowy nie jest jeszcze znany

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3109840,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane