Dostawa bazy danych BDOT500 dla jednostki ewidencyjnej: 260804_4. Pińczów oraz harmonizacja baz EGIB, BDOT500 i GESUT
Powiat Pińczowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-26 14:34
- Lokalizacja
- Pińczów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6621746147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskichUsługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskichUsługi przetwarzania danychUsługi odwzorowania cyfrowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.