Przebudowa dróg gminnych Nr 127022L (ul. Towarowa), Nr 127002L (ul. Dolna) i Nr 127024L (ul. Wrzosowa) w miejscowości Krzywda

GMINA KRZYWDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00364557
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00364557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 15:34
Lokalizacja
Krzywda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-607dc4d1-0ccc-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8251998974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364557 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych Nr 127022L (ul. Towarowa), Nr 127002L (ul. Dolna) i Nr 127024L (ul. Wrzosowa) w miejscowości Krzywda

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B

1.5.2.) Miejscowość: Krzywda

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257551006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugkrzywda.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakrzywda.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych Nr 127022L (ul. Towarowa), Nr 127002L (ul. Dolna) i Nr 127024L (ul. Wrzosowa) w miejscowości Krzywda

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607dc4d1-0ccc-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044870/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dróg gminnych Nr 127022L (ul. Towarowa), Nr 127002L (ul. Dolna) i Nr 127024L (ul. Wrzosowa) w miejscowości Krzywda

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277546/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.4.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Przebudowa dróg gminnych Nr 127022L (ul. Towarowa), Nr 127002L (ul. Dolna) i Nr 127024L (ul. Wrzosowa) w miejscowości Krzywda” Planowana inwestycja jest zlokalizowana w ciągu komunikacyjnym dróg gminnych ulic Dolnej, Towarowej i Wrzosowej w miejscowości Krzywda, gmina Krzywda, na działkach o numerach ewidencyjnych 1438, 1439, 1440 o długości 620 m.

Zakres planowanej przebudowy na każdej drodze obejmuje:
­- wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej o szerokości 5,0 m (warstwa ścieralna z betonu asfaltowego o gr. 4 cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego o gr. 4 cm),
­- wykonanie koryta gł. 30 cm pod warstwy konstrukcyjne jezdni oraz placu do zawracania wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża,
­- wykonanie podbudowy dolnej na jezdni oraz placu do zawracania z piasku stabilizowanego cementem o Rm=5 MPa o grubości warstwy po zagęszczeniu 15 cm,
­- wykonanie górnej warstwy podbudowy na jezdni oraz placu do zawracania z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm grubości po zagęszczeniu 15 cm,
­- wykonanie koryta gł. 20 cm pod warstwy konstrukcyjne chodników wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża,
­- wykonanie obustronnych chodników z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm o szerokości nawierzchni 2,0 m i spadku 2% ograniczonego od strony jezdni krawężnikiem betonowym 15x30cm oraz od strony pasa drogowego obrzeżem 20x6 cm,
­- wykonanie zjazdów z kostki brukowej gr. 8 cm przez chodnik do każdej posesji,
­- regulację wysokościową urządzeń podziemnych;
­- wykonanie nowego oznakowania pionowego zgodnie z zatwierdzonym Projektem Stałej Organizacji Ruchu,
­- na drogach Nr 127022L (ul. Towarowa) i Nr 127002L (ul. Dolna) wykonane zostaną place do zawracania o wym. 8 x 18m o nawierzchni asfaltowej ograniczonego krawężnikiem betonowym o wym. 15x30cm o konstrukcji identycznej jak nawierzchnia jezdni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym wpłynęły 4 oferty, z których najkorzystniejsza przedstawia cenę 1 174 685,98 zł. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 082 265,77 zł, a na obecną chwilę nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane