„Budowa toru rowerowego oraz boiska do streetballu wraz z infrastrukturą towarzyszącą – zaprojektuj i wybuduj”
GMINA GÓRA KALWARIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364608
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00364608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-26 16:29
- Lokalizacja
- Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd16cbab-2224-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 1231216723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364608 z dnia 2022-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa toru rowerowego oraz boiska do streetballu wraz z infrastrukturą towarzyszącą – zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓRA KALWARIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 224843430
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gorakalwaria.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gorakalwaria.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorakalwaria1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa toru rowerowego oraz boiska do streetballu wraz z infrastrukturą towarzyszącą – zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd16cbab-2224-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017995/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Budowa toru rowerowego oraz boiska do streetballu wraz z infrastrukturą towarzyszącą" - zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316863/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAP.271.19.2022.ASK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie toru rowerowego typu pumptrack oraz boiska do streetballu wraz z elementami małej architektury i infrastrukturą towarzyszącą w Górze Kalwarii dz. nr ew. 7 z obrębu 03 – 02, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym, opracowanym przez arch. Cezarego Jaszczołt.
W ramach zamówienia należy wykonać m.in.
- opracowanie całej dokumentacji niezbędnej do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę w trybie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo budowlane, w tym dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania: „Budowa toru rowerowego oraz boiska do streetballu wraz z infrastrukturą towarzyszącą ” i uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu;
- wykonanie toru rowerowego oraz boiska do streetballu oraz oświetlenia, nawierzchni utwardzonych i elementów małej architektury tj.:
• stojaki na rowery – szt. 2,
• tablice informacyjne – szt. 2
• ławki młodzieżowe – szt. 4
• ławki ze stołem – szt. 2
• kosze na śmieci – szt. 2
a) parametry toru rowerowego:
• powierzchnia całkowita toru (pasma jezdne wraz ze skarpami) – 830 – 900 m2
• powierzchnia pasm jezdnych (powierzchnia nawierzchni bitumicznej) – ok. 350 m2
• oczekiwany rozmiar toru to ok. 150 – 170 mb pasma jezdnego
• szerokość użytkowa pasm jezdnych – min. 180 m
• wysokość typowych przeszkód (muld napędzających) – ok. 35 – 75 cm
• ilość zakrętów profilowanych (band) – min. 4 szt.
b) parametry boiska do streetballu:
• płyta z nawierzchnią bitumiczną o wymiarach 14 x 15 ze strefa ochronną od 1 do 2 m
• profesjonalny zestaw z tablicą kratownicową 105 x 180 cm z obręczą ustawioną na standardowej wysokości 3,00 – 3,05 m ze słupami stalowymi typu gesia szyja z matami ochronnymi
• ogrodzenie wewnętrzne strefy boiska (piłkochwyt) wysokości 6,0 m z siatką polipropylenową na słupach stalowych z 2 szt. furtek oraz jedną bramą dwuskrzydłową. Długość piłkochwytów dookoła boiska – 70 mb.
c) oświetlenie
min. 75 lx/1m2 natężenia oświetlenia przy równomierności 0,5 przy zastosowaniu naświetlaczy LED. Wymagane jest zastosowanie wyłącznika zmierzchowego i wyłącznika zegarowego.
- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub dokonanie skutecznego zgłoszenia zakończenia budowy.
Uwaga:
Przedmiar należy rozpatrywać łącznie z programem funkcjonalno – użytkowym. Ilości, przyjęte w przedmiarze, są ilościami przybliżonymi i uśrednionymi. Mogą się różnić od ilości rzeczywistych w zależności od zastosowanych rozwiązań materiałowych oraz przyjętych technologii wykonywania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |