Poprawa gospodarki wodno – ściekowej w Gminie Boćki etap II

Gmina Boćki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00364620
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00364620/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-26 16:44
Lokalizacja
Boćki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c7bdab1-2922-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5432067060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówWyposażenie oczyszczalni ściekówRoboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364620 z dnia 2022-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa gospodarki wodno – ściekowej w Gminie Boćki etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boćki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659220

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Armii Krajowej 3

1.5.2.) Miejscowość: Boćki

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-111

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 857319610

1.5.8.) Numer faksu: 857319612

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminabocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminabocki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa gospodarki wodno – ściekowej w Gminie Boćki etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7bdab1-2922-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364620

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00249822/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Poprawa gospodarki wodno - ściekowej w Gminie Boćki - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327880/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU), inwestycji obejmującej w szczególności wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.: „Poprawa gospodarki wodno – ściekowej w Gminie Boćki etap II”.
Przedmiot zamówienia składa się z następujących zadań:
1/ Przebudowa sieci wodociągowej od m. Nurzec do m. Mołoczki o dł. 1900m oraz rozbudowa we wsi Mołoczki o dł. 150m,
2/ Przebudowa z rozbudową przepompowni wody we wsi Jakubowskie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kWp,
3/ Przebudowa przepompowni ścieków w Boćkach na ul. Dubieńskiej,
4/ Przebudowa 4 przepompowni ścieków Boćkach oraz systemu sterowania wraz z monitoringiem pracy przepompowni (1 szt. na ul. 3-go Maja, 2 szt. na ul. Wojska Polskiego, 1 szt. na ul. Zarzeckiej),
5/ Budowa oczyszczalni ścieków przy Szkole Podstawowej w Andryjankach o przepustowości 1,6 – 2,0 m3/dobę.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. projektowanie, realizację robót budowlano-montażowych, demontaż i usunięcie powstałych odpadów, przeprowadzenie prac rozruchowych wraz z dostarczeniem kompletnego wyposażenia BHP, p.poż., szkolenia personelu Zamawiającego.
Zamawiający informuje, że oferty składane w przetargu nieograniczonym będą musiały obejmować całość przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy jest określony w dokumentacji przetargowej, w szczególności w Załączniku Nr 4 do SWZ – Wzór umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie sposobu jego realizacji określa dokumentacja przetargowa, w szczególności Program Funkcjonalno – Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
2022-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane