„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne”.
Gmina Krasne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364703
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00364703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-26 21:52
- Lokalizacja
- Krasne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9b8cb30-0eb1-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5170042253
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364703 z dnia 2022-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582111
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasne 121
1.5.2.) Miejscowość: Krasne
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-007
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 23 00 200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminakrasne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrasne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminakrasne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b8cb30-0eb1-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056461/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285781/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.3.2022.BW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 977100,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Strażów na dz. o nr 707”Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Strażów. Roboty realizowane będą na działce o nr 707 w Strażowie na podstawie prawomocnego zgłoszenia robót budowlanych nr AB.6743.12.11.2022r.
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty przygotowawcze, usunięcie warstwy humusu
b) Roboty ziemne, wykonanie koryta pod konstrukcję drogi
c) Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z gruntu/mieszanki związanej cementem
d) Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego
e) Roboty wykończeniowe, plantowanie terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 1 - stanowi załącznik nr 1A do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.5.) Wartość części: 247826,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Przebudowa drogi wewnętrznej na działce o nr ewid. 770/37 położonejw miejscowości Strażów, oraz modernizacja drogi wewnętrznej na działce nr 1401 w miejscowości
Krasne”, ”
Zakres 1
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi wewnętrznej wraz z budową kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe. drogi wewnętrznej. Roboty realizowane będą na działkach o nr ew. 770/37, 770/25, 770/27, 770/30, 770/40 w Strażowie na podstawie prawomocnego zgłoszenia robót budowlanych nr AB.6743.12.52.2019r (branża drogowa) oraz prawomocnego pozwolenia na budowę nr AB.6740.12.233.2019 (budowa kanalizacji deszczowej).
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty przygotowawcze, usunięcie warstwy humusu
b) Roboty ziemne, wykonanie koryta pod konstrukcję drogi
c) Wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z elementami odwodnienia drogi
d) Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z mieszanki związanej cementem
e) Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego
f) Wykonanie nawierzchni bitumicznej
g) Roboty wykończeniowe, plantowanie terenu
Zakres 2
Przedmiotem zamówienia są również w ramach tej części zamówienia roboty budowlane polegające na wykonaniu nowych warstw bitumicznych nawierzchni drogi wewnętrznej na działce o nr ewid. 1401 w miejscowości Krasne wraz z robotami towarzyszącymi.
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
b) Roboty ziemne, odcinkowe wykonanie koryta pod konstrukcję drogi
c) Ułożenie krawężników betonowych na ławie betonowej
d) Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z mieszanki związanej cementem
e) Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego
f) Wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni
g) Roboty wykończeniowe
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.5.) Wartość części: 569535,43 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie chodnika wraz z korektą profilu podłużnego jezdni bitumicznej drogi gminnej nr 108565R Krasne Wschód. Zakres robót obejmuje także przesunięcie słupa teletechnicznego kolidującego z projektowanym chodnikiem. Roboty realizowane będą na działkach o nr ewidencyjnym 1241/3 oraz 1237/2 w miejscowości Krasne.Zakres robót obejmuje:
Branża drogowa:
a) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
b) Roboty ziemne, wykonanie koryta pod konstrukcję chodnika oraz drogi
c) Ułożenie krawężników i obrzeży betonowych na ławie betonowej
d) Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z mieszanki związanej cementem
e) Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego
f) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej
g) Wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni
h) Roboty wykończeniowe
Branża teletechniczna:
a) Demontaż kabli oraz słupa
b) Montaż słupa oraz kabli wraz z osprzętem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zamówienia stanowi załącznik nr 1C do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.5.) Wartość części: 159738,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196185,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 440580,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249138,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 1. Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa – Ryszard Rząsa
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. 1.Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa 2.Jan Synoś – Jan Synoś NIP: 8132072495
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130203148
7.3.4) Miejscowość: Kielnarowa
7.3.5) Kod pocztowy: 36-020
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249138,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 604269,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 891260,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 604269,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 1. Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa – Ryszard Rząsa, NIP: 8132072526
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. 1.Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa 2.Jan Synoś – Jan Synoś NIP: 8132072495 Adres: Kielnarowa 20, 36-020 Tyczyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130203148
7.3.4) Miejscowość: Kielnarowa
7.3.5) Kod pocztowy: 36-020
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 604269,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198117,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410220,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198117,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 1. Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa – Ryszard Rząsa, NIP: 8132072526
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. 1.Zakład Produkcyjno¬Handlowo¬Usługowy "JAR"S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa 2.Jan Synoś – Jan Synoś NIP: 8132072495 Adres: Kielnarowa 20, 36-020 Tyczyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130203148
7.3.4) Miejscowość: Kielnarowa
7.3.5) Kod pocztowy: 36-020
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198117,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |