Przebudowa i rozbudowa DP 1114C relacji Wałdowo - Olszewka na odc. o łączn. dł. 2,000 km zlok. pom. km 0+426 i 1+326 oraz km 3+353 i 4+453 wraz z bud. mostu na rz. Sępolence.

ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00364733
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00364733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-27 06:49
Lokalizacja
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a91a4e2-1d38-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5611335637
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364733 z dnia 2022-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa DP 1114C relacji Wałdowo - Olszewka na odc. o łączn. dł. 2,000 km zlok. pom. km 0+426 i 1+326 oraz km 3+353 i 4+453 wraz z bud. mostu na rz. Sępolence.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092363449

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Koronowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdsepolno@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zd-sepolno.lo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.zd-sepolno.lo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa DP 1114C relacji Wałdowo - Olszewka na odc. o łączn. dł. 2,000 km zlok. pom. km 0+426 i 1+326 oraz km 3+353 i 4+453 wraz z bud. mostu na rz. Sępolence.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a91a4e2-1d38-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005244/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa i rozbudowa DP 1114C relacji Wałdowo-Olszewkana odc. o łączn. dł. 2,000 km zlok. pom. km 0+426 i 1+326 oraz km 3+353 i 4+453 wraz z bud. mostu na rz. Sępolence

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305632/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD-PO.272.16.2022.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w systemie „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w rozumieniu przepisów art. 7 ust. 21 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r., poz. 1129) pozostające do wykonania w ramach przebudowy i rozbudowy DP 1114C relacji Wałdowo – Olszewka na odc. o łączn. dł. 2,000 km zlok. pom. km 0+426 i 1+326 oraz km 3+353 i 4+453 wraz z bud. mostu na rz. Sępolence.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9963000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15466438,63 PLN

2022-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane