Świadczenie usług zwalczania śliskości i odśnieżania dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie powiatu rybnickiego w sezonie zimowym 2022/2023
Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364826
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-27 08:20
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6422599376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
MAREK DOBOSIEWICZOrzesze, PL
99 888 PLNMAREK DOBOSIEWICZOrzesze, PL
99 888 PLNFRANCISZEK SZOSTAKStanowice, PL
95 072,4 PLNFRANCISZEK SZOSTAKStanowice, PL
95 072,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.