Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00364895
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00364895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-27 08:40
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40f160cf-2dd8-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7122904539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00364895 z dnia 2022-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piasecka 240

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@dpsswidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsswidnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.dpsswidnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40f160cf-2dd8-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020823/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341170/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn„Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.Zakres robót obejmuje modernizację pomieszczeń fizjoterapii i salki gimnastycznej z dostosowaniem dla rehabilitacji osób niepełnosprawnych,
3.2 Przedmiot zamówienia przewiduje wykonanie:
a) Zeskrobanie starej farby ze ścian i sufitów – ok. 568,022 m2,
b) Rozebranie posadzki z płytek – ok.125,09 m2
c) Gruntowanie ścian i sufitów – ok. 1275,865 m2,
d) Gruntowanie podłoży – ok. 125,209 m2,
e) Wykonanie gładzi gipsowych – ok. 708,311 m2,
f) Malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów – 363,208 m2,
g) Malowanie ścian farbą olejną – ok. 205,282 m2,
h) Malowanie farbą olejną stolarki – ok. 67,50 m2,
i) Malowanie rur farbą olejną – ok. 43,27 mb,
j) Wymiana drzwi – 4 szt,
k) Ułożenie posadzki z tworzyw sztucznych – ok. 125,209 m2,
l) Wymiana płytek – ok. 4,0 m2
m) Wykonanie ścianki z płyt G-K i obudowa C.O. – ok. 139,821 m2,
n) Wymiana baterii i umywalki – 1 szt,
o) Wymiana gniazd elektrycznych – 18 szt,
p) Wymiana przewodów elektrycznych – ok. 22.00 mb,
q) Wymiana wyłączników ekllektrycznych – 4 szt
r) Wymiana rur z PCW – ok. 10,00 mb,
s) Wywiezienie gruzu – ok. 2,10 m3
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w przedmiarze i szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (Załącznik Nr 7 do SWZ).
3.4 Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w STWiOR, a więc w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia lub w przedmiarach zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występującym w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dom Pomocy Społecznej im.Roba Inja w Świdniku działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm), informuje o unieważnieniu ww. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie art. 275 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm) w trybie podstawowym.

Uzasadnienie

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm) zamawiający unieważnia ww. postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego , gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z tym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie powołanego wyżej przepisu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane