„Usługi dotyczące pracy sprzętu przy usuwaniu gołoledzi i odśnieżaniu na drogach powiatowych w okresie zimowym 2022/2023”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00364994
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-27 09:06
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7871813833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W LIKWIDACJIDuszniki, PL
206 064 PLNBETONIARNIA NOWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWronki, PL
206 064 PLNSPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W LIKWIDACJIDuszniki, PL
156 750 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.