Wykonanie Zielonego Podwórka Miejskiego – Amfiteatru i Parku Kieszonkowego – „Szaga” na Zatorzu
Miasto Konin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00365000
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00365000/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-27 09:09
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b424df1e-2506-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6652899834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00365000 z dnia 2022-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie Zielonego Podwórka Miejskiego – Amfiteatru
i Parku Kieszonkowego – „Szaga” na Zatorzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Konin
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019036
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: (63)2401138
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konin.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://konin.logintrade.net/zapytania_email,97465,56a808e9d3cd8a0e829b185ac0964f80.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie Zielonego Podwórka Miejskiego – Amfiteatrui Parku Kieszonkowego – „Szaga” na Zatorzu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b424df1e-2506-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365000
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035271/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie Zielonego Podwórka Miejskiego – Amfiteatru i Parku kieszonkowego – „Szaga” na Zatorzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Zielone korytarze miejskie – klimatyczne przebudzenie w Koninie” realizowanego w ramach Programu „Środowisko, energia i zmiany klimatu” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i budżetu państwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327610/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.042.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 732701,92 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 201535,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie I - Zielone Podwórko Miejskie – Amfiteatr, zakres prac:1) Roboty rozbiórkowe, przygotowawcze,
2) Nasadzenia roślinnością zatrzymującą wodę i dającą cień, w tym:
a. wykonanie rabaty C, zgodnie z projektem,
b. nasadzenia w systemach modułowych I-IV.
3) Montaż elementów małej architektury, w tym:
a. ławki z donicą na zieleń – 4 szt., każda z ławek składa się z systemu modułowego, wyróżniono cztery rodzaje systemów:
• ławka I (typ: system modułowy – kombinacja 1, w tym kosz do segregacji śmieci),
• ławka II (typ: system modułowy – kombinacja 2),
• ławka III (typ: system modułowy – kombinacja 3),
• ławka IV (typ: system modułowy – kombinacja 4, w tym kosz do segregacji śmieci),
b. kosze do segregacji śmieci – 2 szt. (niezależnie od systemu ławek),
c. zielona donica z funkcją redbox – miejska gra edukacyjna – 1 szt.
UWAGA !!! Nasadzenia dotyczą wyłącznie wykonania rabaty C oraz nasadzeń w systemach modułowych I-IV (zgodnie z Opisem technicznym do koncepcji zagospodarowania terenu Zadanie 2: Zielone Podwórko Miejskie – Amfiteatr). Przedmiot zamówienia nie obejmuje likwidacji fragmentu asfaltowej ścieżki oraz tablicy informacyjno-edukacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 103252,81 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie II - Park kieszonkowy – „Szaga” na Zatorzu, zakres prac:1) Prace rozbiórkowe, przygotowawcze,
2) Nasadzenia roślinnością zatrzymującą wodę i dającą cień, w tym:
a. wykonanie rabaty C, zgodnie z projektem,
b. nasadzenia pnączy,
c. nasadzenia w donicach (łącznie 7 donic),
3) Montaż elementów małej architektury, w tym:
a. ławki z donicą na zieleń – 6 szt.,
b. kosze do segregacji śmieci – 4 szt.,
c. zielona donica z funkcją redbox – miejska gra edukacyjna – 1 szt.
UWAGA !!! Nasadzenia dotyczą wyłącznie wykonania rabaty C, nasadzeń pnączy oraz nasadzeń w donicach (zgodnie z Opisem technicznym do koncepcji zagospodarowania terenu Zadanie 7: Park kieszonkowy „Szaga” na Zatorzu). Przedmiot zamówienia nie obejmuje tablicy informacyjno-edukacyjnej oraz ozdobnych przęseł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 98282,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) … oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę…”
Ceny złożonych ofert przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.:
ZADANIE I - zabezpieczona kwota to 49 000,00 zł brutto, najniższa cena spośród złożonych ofert to 267.174,76 zł (brutto).
Zamawiający, po analizie wydatków majątkowych Miasta konina na 2022 rok stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie środków do żadnej z wyżej wymienionych kwot w każdym z zadań.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267174,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306483,38 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) … oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę…”
Ceny złożonych ofert przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.:
ZADANIE II - zabezpieczona kwota to 148 500,00 zł brutto, najniższa cena spośród złożonych ofert to 212.570,63 zł (brutto).
Zamawiający, po analizie wydatków majątkowych Miasta konina na 2022 rok stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie środków do żadnej z wyżej wymienionych kwot
w każdym z zadań.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212570,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290932,72 PLN
| 2022-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |