Prace konserwatorskie kapliczki kamiennej stojącej przy drodze z Iłży do Pakosławia, realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Prace konserwatorskie, kapliczka przydrożna, Pakosław”

Powiat Radomski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00365368
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00365368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-27 10:47
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5f39b32-2214-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
670223110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówUsługi ochrony obiektów historycznychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ ŻAKRadom, PL · lot 0
116 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00365368 z dnia 2022-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie kapliczki kamiennej stojącej przy drodze z Iłży do Pakosławia, realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Prace konserwatorskie, kapliczka przydrożna, Pakosław”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@spradom.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace konserwatorskie kapliczki kamiennej stojącej przy drodze z Iłży do Pakosławia, realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Prace konserwatorskie, kapliczka przydrożna, Pakosław”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5f39b32-2214-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007123/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Prace konserwatorskie kapliczki kamiennej stojącej przy drodze z Iłży do Pakosławia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314779/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.57.2022.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 122504,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: prace konserwatorskie kapliczki kamiennej stojącej przy drodze z Iłży do Pakosławia, realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Prace konserwatorskie, kapliczka przydrożna, Pakosław”, w skład, którego wchodzi następujący zakres rzeczowy:

Zakres projektu obejmuje:
1. Ogólną charakterystykę kapliczki kamiennej:
1. Kapliczka kamienna wymurowana z ciosów wapiennych, w formie kolumny toskańskiej na wysokim stylobacie.
2. Kapliczka przedstawia św. Jana udzielającego chrztu Chrystusowi.
3. Przedmiotowy obiekt budowlany zlokalizowany jest na terenie działki nr 407, w pasie drogowym drogi powiatowej prowadzącej z Iłży do Pakosławia, w miejscowości Starosiedlice, gmina Iłża, pow. radomski, woj. Mazowieckie, na część działki nr 407 oraz część działki nr 3688.
4. Obiekt zaliczany jest do VIII kategorii obiektów budowlanych.
5. Przedmiotowy obiekt został wpisany do rejestru zabytków województwa mazowieckiego decyzją Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 109/DR/2021 z dnia 05.11.2021 r.
2. Zestawienie danych technicznych kapliczki:
1. Powierzchnia zabudowy – 1,54 m2
2. Kubatura – 3,00 m3
3. Wysokość – 5,70 m

3. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Budowlana
1. Wykonanie konstrukcyjne fundamentów,
2. Roboty związane z murowaniem trzonu kolumny,
3. Prace związane z kamienną kompozycją rzeźbiarską.

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 9 DO SWZ. SKŁADAJĄ SIĘ NA NIEGO NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

1) dokumentacja projektowa,
2) Decyzja Pozwolenie Konserwatora,
3) Program Prac Konserwatorskich,
4) Ogólna Specyfikacja Techniczna,
5) specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
6) Przedmiar robót
7) Dokumentacja zagospodarowania terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170502,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORPORACJA BUDOWLANA DARCO Dariusz Żak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481316588

7.3.3) Ulica: ul. Garbarska 53

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane