Zagospodarowanie terenu działek nr 361/26 i 367 położonych przy ul. Jeleniogórskiej 6 - 24 w Świebodzicach.

MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00365401
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00365401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-27 10:54
Lokalizacja
Świebodzice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c959dcc5-37f8-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8842626537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

'ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiebodzice, PL · lot 0
130 995 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00365401 z dnia 2022-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działek nr 361/26 i 367 położonych przy ul. Jeleniogórskiej 6 - 24 w Świebodzicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020550162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świdnicka 7B

1.5.2.) Miejscowość: Świebodzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 746640100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzn@swiebodzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzn.swiebodzice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c959dcc5-37f8-11ed-8832-4e4740e186ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja budynkami, lokalami i nieruchomościami gminnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu działek nr 361/26 i 367 położonych przy ul. Jeleniogórskiej 6 - 24 w Świebodzicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c959dcc5-37f8-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00348822/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie terenu działek nr 361/26 i 367 położonych przy ul. Jeleniogórskiej 6-24 w Świebodzicach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

MZN (Zamawiający) jest jednostką budżetową Gminy Świebodzice, która ma większość udziałów w Spółce ZWiK Świebodzice (Wykonawca).
zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 241469,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu działek nr 361/26 i 367 położonych przy ul. Jeleniogórskiej 6-24 w Świebodzicach w zakresie budowy kolektora kanalizacyjnego do odwodnienia terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130995,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130995,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130995,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840007965

7.3.3) Ulica: Kasztanowa 1

7.3.4) Miejscowość: Świebodzice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130995,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31
2022-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane