Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji budynku nr 32a na terenie NCBJ w Otwocku– zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr EZP.270.17.2024
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00012970
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00012970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 10:02
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4a6c006-fd66-4576-a7f1-8da5807e3c68
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00012970 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji budynku nr 32a na terenie NCBJ w Otwocku– zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr EZP.270.17.2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji budynku nr 32a na terenie NCBJ w Otwocku– zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr EZP.270.17.20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4a6c006-fd66-4576-a7f1-8da5807e3c68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651435
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Zamawiający udziela powyższego zamówienia publicznego w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego (umowa EZP.271.59.2024.ZP zawarta 06.08.2024 r. do postępowania EZP.270.17.2024), dotychczasowemu wykonawcy, a zamówienie polega na powtórzeniu podobnych prac projektowych. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego (ogłoszenie nr 2024/BZP 00338628/01 z dnia 24.05.2024 r.) i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Mając na względzie powyższe przesłanki zastosowano art. 305 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 poz. 1605 ze zm.) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fe163e6d-19cf-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.270.77.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 177618,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
a) opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji budynku nr 32a na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku;
b) uzyskanie pozwolenia na budowę;
c) pełnienie nadzoru autorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany ARGO-BUD Artur Gołofit
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9570466987
7.3.3) Ulica: Podkowy 13
7.3.4) Miejscowość: Pasikonie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-085
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |