Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00365832
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00365832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-27 12:36
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-609eba1e-0e79-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8440008263
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00365832 z dnia 2022-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suwałki
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790504898
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 875664292
1.5.8.) Numer faksu: 875662878
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: suwalki@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.suwalki.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_suwalki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-609eba1e-0e79-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00153374/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku mieszkalnego (nadleśniczówka)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282834/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 256545,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą: „Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu”.
Lokalizacja inwestycji: Suwałki, ul. Wojska Polskiego 75, 16-400 Suwałki, województwo podlaskie.
Określenie przedmiotu i zakresu zamówienia:
a) Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki (nr inw. 110/454) polegająca na:
1. Wymianie poszycia dachowego na (gont blaszany) typu „Janosik” w tym roboty towarzyszące m.in. poszerzenie okapów, wymiana orynnowania;
2. Wymianie drzwi zewnętrznych wejściowych (stolarka drewniana, grubość 78 mm +/- 5 mm, częściowo przeszklone) – do uzgodnienia z Zamawiającym;
3. Ulepszeniu schodów zewnętrznych wraz z balustradą (w tym okładziny schodów z płyt kamiennych płomieniowanych typu Maple Red – stopnie płomieniowane 3 cm gr.). Balustrada drewniana - poręcz z drewna liściastego;
4. Wymianie deski elewacyjnej (wymiana izolacji – wełna 15 cm). Deska elewacyjna świerkowa gr. 21 mm, szer. 12 cm, klasa A/B;
5. Wykonaniu izolacji fundamentów oraz nowej wyprawy wykonanej z tynku żywicznego;
6. Wykonaniu przyłącza do zasilenia budynku mieszkalnego;
7. Wykonaniu opaski oraz ciągów pieszych z kostki brukowej typu STAROBRUK gr. 6 cm (wjazd do garażu gr. 8cm);
8. Wymianie bramy garażowej z napędem, drzwi wejściowych oraz stolarki okiennej w całym budynku;
9. Demontażu oraz montażu nowej przydomowej oczyszczalni ścieków wraz z studnią chłonną.
b) Podłączenie instalacji elektrycznej oświetlenia „starej szkółki” (Ustronie) do istniejącego zasilania szkółki kontenerowej.
Zakres ww. zadania obejmuje demontaż istniejącego licznika Ustronie oraz podłączenie instalacji do istniejącego zasilania.
Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w:
a. dokumentacji projektowo-technicznej zawierajacej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ):
b. kosztorysach ofertowych wraz z przedmiarami robót (załączniki nr 2 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423461,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423461,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remonty Wykończenia Zakład Usług Komunalnych Szymon Suchocki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441991662
7.3.3) Ulica: Klasztorna 40
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423461,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-09-09 do 2022-12-168.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |