Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy.
Gmina Kudowa-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00366021
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00366021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-27 13:12
- Lokalizacja
- Kudowa-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a953d60-251f-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 8831679903
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00366021 z dnia 2022-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kudowa-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zdrojowa 24
1.5.2.) Miejscowość: Kudowa-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-350
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kudowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kudowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kudowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a953d60-251f-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00366021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032431/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy – etap 2.2 i 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329559/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1010769,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy zgodnie z załączoną dokumentacją projektową z podziałem na 2 zadania, w tym:
Zadanie 1 – „Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy – etap 2.2 oraz wymiana istniejących korytek ściekowych na nowe na wyremontowanym w ramach etapu 2.1.
Zadanie 2 – „Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy – etap 3.
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, powiecie kłodzkim, na działkach stanowiących własność gminy Kudowa-Zdrój.
Wynikiem całości robót budowlanych będą obiekty budowlane w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, które mogą samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną.
2. Przedmiot umowy będzie wykonany zgodnie z przepisami Prawa budowlanego oraz przepisami BHP, opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącymi załączniki do niniejszej umowy oraz warunkami zawartej umowy.
Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych
ZAKRESY ORAZ ZALECENIA I WYMOGI DLA WYKONAWCY
DOTYCZĄCE POSZCZEGÓLNYCH ZADAŃ:
Zadanie 1 – „Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy – etap 2.2 oraz wymiana istniejących korytek ściekowych na nowe na wyremontowanym odcinku w ramach etapu 2.1.
Zakres robót w szczególności obejmuje:
1) frezowanie warstwy ścieralnej,
2) wykonanie nowej warstwy ścieralnej i wiążącej o nawierzchni bitumicznej,
3) wymiana wszystkich istniejących korytek ściekowych na nowe,
4) wymiana istniejących krawężników na nowe,
5) wykonanie poboczy z kruszywa i warstwy frezowiny,
6) dostosowanie nawierzchni zjazdów do nowego poziomu jezdni,
7) regulacja wysokościowa studni,
8) wymiana włazów i wpustów deszczowych,
9) wymiana przepustu na nowy,
10) uporządkowanie terenu.
Zadanie 2 – „Remont nawierzchni asfaltowej drogi gminnej 119225D Jakubowice w Kudowie-Zdroju wraz z modernizacją poboczy – etap 3”
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1. frezowanie warstwy ścieralnej,
2. wykonanie nowej warstwy ścieralnej i wiążącej o nawierzchni bitumicznej,
3. wymiana nawierzchni na drodze gruntowej,
4. wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni asfaltowej na projektowanym poszerzeniu jezdni,
5. dostosowanie wysokościowe istniejących zjazdów oraz wymiana nawierzchni w zakresie pasa drogowego,
6. wymiana istniejących korytek ściekowych na nowe,
7. wykonanie poboczy z kruszywa i warstwy frezowiny,
8. wymiana dwóch przepustów na nowe,
9. uporządkowanie terenu
ZAKRESY ORAZ ZALECENIA I WYMOGI DLA WYKONAWCY
DOTYCZĄCE POSZCZEGÓLNYCH ZADAŃ zawarte są w ust. 4 Rozdz. VI. Opisu przedmiotu zamówienia SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Plik zawierający skompresowaną w ZIP dokumentację projektową i wymagane dokumenty dla Zadania nr 1 i Zadania nr 2 w formacie PDF
2) Załącznik nr 2 do SWZ - STWIORB. Plik zawierający skompresowane w ZIP dokumenty dla Zadania nr 1 i Zadania nr 2 w formacie PDF,
3) Załącznik nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy IPU (Wzór umowy). Plik zawierający istotne postanowienia umowy w formacie PDF.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty w związku z powyższym spełniona została przesłanka unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, o której mowa w art. 255 ust. 1 ustawy PZP.
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 1 unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |