Przebudowa ul. Bialskiej w Częstochowie – etap I
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00366597
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00366597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-27 15:04
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e11e44b-1dfa-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5732331963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00366597 z dnia 2022-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Bialskiej w Częstochowie – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mzd/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Bialskiej w Częstochowie – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e11e44b-1dfa-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00366597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015310/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Przebudowa ul. Bialskiej w Częstochowie – etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308158/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZD.ZP.26.266.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana inwestycja polega na poprawie stanu nawierzchni ulicy Bialskiej na wspomnianym odcinku, oraz poprawie bezpieczeństw poruszających się pieszych poprze odtworzenie poboczy jezdni.
Początek opracowania jezdni zlokalizowany jest w rejonie istniejącego skrzyżowania z ulicą Małopolską, natomiast koniec usytuowany jest w rejonie ulicy Zakopiańskiej. Na odcinku ok. 405m projektuje się odtworzenie warstwy ścieralnej 4cm oraz warstwy wyrównującej ok. 4cm. Na odcinku ok. 41m należy wymienić warstwę ścieralną.
Inwestycja obejmuje również wymianę krawężnika po stronie zachodniej ulicy na odcinku ok. 92m, oraz odtworzenie krawężników na istniejących zjazdach zgodnie z planem
sytuacyjnym. Kilometraż prowadzony jest w osi odtwarzanej jezdni. Szerokość
projektowanego odcinka ulicy wynosi od 4,50m do 5,85m na połączeniu z istniejącą nawierzchnią w rejonie ronda. Szerokość odtwarzanych poboczy wynosi 0,75m. Ulica została zaprojektowana ze spadkiem daszkowym w kierunku projektowanego pobocza.
Konstrukcja nawierzchni
Na projektowanym odcinku po usunięciu istniejącej warstwy bitumicznej i niwelacji terenu należy wykonać następujące warstwy konstrukcji nawierzchni:
Konstrukcja odtworzenia nawierzchni ul. Bialskiej:
- warstwa ścieralna z AC 11S 50/70, gr. 4 cm
- warstwa wyrównawcza z AC 16W 50/70 gr. ok. 4 cm
Do warstwy wyrównawczej zastosować mieszankę bitumiczną ok. 199 ton celem wyrównania, oraz nadania stosownych spadków nawierzchni.
Konstrukcja pobocza:
- warstwa tłucznia – 15 cm
Obramowanie jezdni po stronie zachodniej na odcinku ok. 92 m wykonać z krawężnika betonowego 15x30 cm na ławie betonowej C15/20 - w świetle 12 cm. Na wysokości zjazdu krawężnik betonowy 15x22 cm światło krawężnika 4 cm.
Z uwagi na zabudowę krawężnika na istniejących zjazdach do posesji należy odtworzyć istniejące nawierzchnie zjazdów celem dostosowania wysokościowego.
Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcznej, a maksymalnie 120 miesięcznej gwarancji
i rękojmi na przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275245,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345670,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275245,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFALIN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732909072
7.3.3) Ulica: Malicka 42
7.3.4) Miejscowość: Blachownia
7.3.5) Kod pocztowy: 42-290
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275245,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |